Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Bal przebierańców - pomysły? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Bal przebierańców - pomysły? (/showthread.php?tid=36223)



Bal przebierańców - pomysły? - wigzi - 27-10-2020 14:40

Robimy w rodzinnym gronie mały bal przebierańców, żeby jakoś sobie umilić Halloween, jako że nigdzie normalnie nie wychodzimy. Macie jakieś fajne pomysły na kostiumy, jakie można byłoby zastosować?


RE: Bal przebierańców - pomysły? - lirk - 31-10-2020 20:14

Nie wiem czy jeszcze przyda Ci się ta informacja, bo w sumie już Halloween, ale może poszukaj czegoś na allegro, tam jest naprawdę sporo kostiumów i różnych nakryć na twarz/peruk


RE: Bal przebierańców - pomysły? - wigzi - 01-11-2020 17:44

To nic, bo mamy jeszcze trochę czasu. Przyjęcie miało być w tym tygodniu, ale dwie osoby nie mogły przyjść, więc przełożyliśmy to na kolejny tydzień. Jeśli chodzi o allegro, to czy tam jakość wykonania jest faktycznie na dobrym poziomie?


RE: Bal przebierańców - pomysły? - lirk - 02-11-2020 11:41

Zależy od kogo kupujesz, ja zamawiałem kilkukrotnie peruki i nie miałem z nimi problemu. Grunt to znaleźć dobrą i sprawdzoną firmę, a powinno być wszystko w porządku.


RE: Bal przebierańców - pomysły? - wigzi - 04-11-2020 12:05

No tak, tylko podczas pierwszego zakupu jest to dość trudne, bo na zdjęciach wszystkie peruki wyglądają niczego sobie, ale wiadomo że zdjęcie nie zawsze oddaje rzeczywistość, a miejsca na pomyłkę niestety nie mam :/


RE: Bal przebierańców - pomysły? - lirk - 04-11-2020 22:49

To w takim spróbuj kupić na allegro w sklepie bit.ly/3k2xjQM - peruka od nich powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Są wykonane z dobrej jakości materiału i są przewiewne, więc nawet przy kilkugodzinnej sesji, głowa będzie mogła swobodnie oddychać i będzie wygodnie.


RE: Bal przebierańców - pomysły? - monikabert90 - 13-07-2022 00:56

A skoro już o Halloween mowa, to gdzie kupujecie różne halloweenowe dekoracje? Ja ostatnio całkiem fajne widziałam na stronie internetowej https://happenings.pl/dekoracje-na-halloween. Czy ktoś z Was miał z tym sklepem może do czynienia?


RE: Bal przebierańców - pomysły? - Kotar - 15-10-2022 17:44

Na szczęście dzisiaj nie powinno być większych problemów ze znalezieniem miejsc, w których będziecie w stanie zakupić odpowiednie wyposażenie na taką imprezę. W internecie są miejsca, gdzie bez problemu znajdziecie między innymi gadżety na halloween, które już coraz bliżej. Myślę, że warto po prostu poszukać i zorientować się, co będzie dla Was najbardziej odpowiednie.


RE: Bal przebierańców - pomysły? - Aldonka88 - 20-10-2022 18:18

No to może warto w takim razie też zastanowić się też nad zakupem dobrej jakości peruki i będziecie mogli znaleźć je w ofercie https://perukisklep.pl/peruki-naturalne/ bo naprawdę ilość propozycji i jakość pozytywnie zaskakują. Świetni specjaliści, jednocześnie stylista pomaga w wyborze idealnej peruki pod swoje potrzeby i oczywiście stylu. Koniecznie dajcie znać, jak się zakup udał i przede wszystkim czy jesteście zadowolone z poszukiwań i tego jak się w nich prezentujecie Smile


RE: Bal przebierańców - pomysły? - Yayo - 24-10-2023 14:30

A czemu nie? Moim zdaniem taki bal to świetna zabawa. Jeśli szukacie przebrania na halloween pomysły znajdziecie na blogu energiakoboety.com. Ja w tym roku sama przygotowywałam córce strój na Halloween i właśnie z tego bloga czerpałam pomysły.