Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Proste czy loki ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Proste czy loki ? (/showthread.php?tid=362)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Proste czy loki ? - Niesmialy - 31-07-2012 23:40

Proste sa najlepsze, krecone wygladaja jak loniaki xD


RE: Proste czy loki ? - Sagor - 01-08-2012 12:56

Do kolegi z góry zależy 1 dziewczynie lepiej w prostych a 2 w kręconych Tongue
proste i kręcone ;]


RE: Proste czy loki ? - magdaz1 - 12-10-2012 16:07

Ja lubię loczki. Loczki to fajna sprawa. Jak pielęgnujecie swoje włosy?? Ja używam odżywek z tej stronySmile


RE: Proste czy loki ? - kalka - 16-01-2013 17:47

Bardzo podobają mi się loki, ale musiałabym chyba zrobić sobie trwałą, żeby je mieć, a na to raczej nie mam ochoty Big Grin. Sama mam proste włosy, chociaż też nie na tyle, żeby od czasu do czasu nie potraktować ich prostownicą.


RE: Proste czy loki ? - Zapominajka - 31-01-2013 15:22

Mi włosy układają się w zależności od sposobu suszenia. Kiedy wysuszę je suszarką, są proste, a jeśli pozwolę im schnąć naturalnie, to lekko się kręcą.


RE: Proste czy loki ? - Anakonda - 14-02-2013 16:56

Zawsze mi się wydawało, że jak ktoś ma proste, to chce mieć kręcone i odwrotnie Big Grin Sama mam włosy niezdecydowane, czyli średnio falowane, chyba, że daję im wyschnąć latem na słoneczku, to wtedy skręcają się mocniej. Lubię siebie w prostych włosach, ale nie prostuję ich za często, bo szkoda mi i czasu, i włosów niszczyć nie chcę Wink


RE: Proste czy loki ? - Martysia - 25-02-2013 17:07

Nie lubię mieć całkiem prostych, bo są wtedy oklapłe Tongue Lubię jak są naturalne, lekko pofalowane Smile


RE: Proste czy loki ? - ludzia - 26-02-2013 12:39

Osobiście nie lubię prostych włosów, wole mieć na głowie fale lub artystyczny nieład.


RE: Proste czy loki ? - teletubiś - 26-02-2013 15:24

ja mam proste włosy, a chciałabym mieć lekko falowane na końcach, z kolei takie całkiem kręcone to średnio mi się podobają


RE: Proste czy loki ? - Anakonda - 27-02-2013 10:43

Mnie się podobają każde inne włosy niż moje Big Grin Wczoraj umyłam rano włosy i po 15 były jeszcze lekko wilgotne Undecided A dziś mi się z tego zrobiła taka szopa, że będę musiała je związać, żeby komuś fryzurą zębów nie wybić Big Grin