Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Byli. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Byli. (/showthread.php?tid=359)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Byli. - Anakonda - 12-03-2013 14:36

Na osiedlu? O masakra Big Grin Na całe szczęście wszyscy moi byli mieszkają daleko ode mnie, minimum 30 km od domu rodzinnego i jakieś 50-60 km od obecnego miejsca zamieszkania Big Grin Nie miałabym ochoty spotykać ich na ulicy ;-)


RE: Byli. - szkrtel - 10-12-2013 17:26

po co utrzymywać kontakt... to bez celowe


RE: Byli. - insza - 12-12-2013 14:53

utrzymywanie kontaktu jest całkowicie bezcelowe. Takie rozdrapywanie gojących się ran.


RE: Byli. - sloniukm - 20-12-2013 19:24

Jeśli jest to były związek to nie należy się przejmować ze gdzieś tą osobę się spotka. Wiadomo jeśli jest już były to nie wyszło . Trzeba żyć dalej a byli to zamknięty rozdział książki. Należy pamiętać że liczy się to co jest teraz i co będzie a to co było jest bez znaczenie.


RE: Byli. - Youzny - 16-01-2014 17:21

Ja nie utrzymuję kontaktu z żadną byłą dziewczyną. Jak się miniemy to cześć i tyle. Samo się tak urywało.


RE: Byli. - yoohoo - 18-01-2014 22:01

Ja się nie spotykam z moim byłym, ale jak gdzieś się przypadkiem na siebie natkniemy to powiemy sobie cześć, ew. co słychać i każde się rozchodzi w swoją stronę


RE: Byli. - drzewo - 19-01-2014 00:53

Najlepiej starać się zapomnieć i żyć dalej.Nie spotykałabym się chyba że przypadkowo,pozdrowić i to wszystko.Sleepy


RE: Byli. - kajteeek - 24-01-2014 02:21

to ja jestem chyba szczęściarzem, bo 2 razy w roku dostaję eskę z życzeniami od jednej z moich ex: na urodziny i na świętaSmile ogólnie kontakt zawsze prędzej czy później się urywa i tak jest chyba najzdrowiejSmile


RE: Byli. - MysiaPysia - 28-01-2014 11:55

Ja nie utrzymuję kontaktu z moim byłym, bo czuję zbyt dużą niechęć do niego Wink


RE: Byli. - joanka - 31-05-2014 19:35

Ja nie utrzymuję kontaktów ze swoimi byłymi, przede wszystkim dlatego, że mój aktualny boy by tego nie zniósł Big Grin jest bardzo, ale to bardzo zazdronsy. Mi to w sumie pasuje, bo też bym nie chciała żeby się ze swoimi byłymi spotykał.