Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Byli. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Byli. (/showthread.php?tid=359)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Byli. - slash - 08-07-2012 21:18

nie widzę potrzeby utrzymywania kontaktu z byłymi,ale też nie udaję,że ich nie ma..powiem cześć,jak mam więcej czasu to chwilę pogadam :>


RE: Byli. - Nataszka - 13-11-2012 15:42

Myślę że jeśli się kochało byłego, jednak pozostaje jakiś sentyment i chęć utrzymywania kontaktu jest naturalna. Chyba że para rozstała się w kłótni - to na początku raczej nie mają ochoty się widzieć, ale kiedyś? Czemu by nie....


RE: Byli. - zazdrosnica - 08-01-2013 14:58

Zależy z którymSmile

Z jednym zaczynałam od przyjaźni, potem był związek (krótki ale jednak) i w sumie teraz mamy normalne kontakty, może nie jesteśmy tak blisko jak przed związkiem ale jest ok.

Z drugim w sumie zależy kiedy, czasami jest bardzo fajnie i po przyjacielsku ale bywało też bardzo kiepsko między nami.


RE: Byli. - hajarka - 14-01-2013 10:48

Ja ze swoimi byłymi dziewczynami nie odzywamy się do siebie, ponieważ we wszystkich przypadkach byłem zdradzany. Mam taki charakter, że czegoś takiego jak zdrady nie potrafię wybaczyć.


RE: Byli. - LAYLA. - 19-01-2013 16:05

Zwykła znajomość.Smile a to czasem wyskoczymy na piwo, a to coś.Big Grin
A tak to nic więcej.


RE: Byli. - Leokadia - 14-02-2013 12:01

Tak się złożyło że nie utrzymuję kontaktu z nimi, jednak nie widzę w tym nic złego.


RE: Byli. - Anakonda - 14-02-2013 16:52

Z moim byłym nie utrzymuję żadnego kontaktu i nie mam na to najmniejszej ochoty. Byłam z Nim 3 lata i uważam ten czas za zmarnowany, mam do Niego o to żal, a jak próbowałam z Nim raz porozmawiać, to stwierdziłam, że jest strasznie irytujący i nudny Tongue


RE: Byli. - PaulinkaN - 21-02-2013 16:58

Raczej nie, nie mam takiej potrzeby.


RE: Byli. - karolina19 - 28-02-2013 18:47

Ja mam trzech byłych i z żadnym nie utrzymuję kontaktów... może ze względu, że w innych miastach niż ja mieszkają....


RE: Byli. - Magda.W. - 11-03-2013 15:13

Raczej nie, czasami spotykam jednego na osiedlu, czasem pogadamy ale nic więcej... nie czuję potrzeby kontaktowania się z nimi.