Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Technikum kierunek Programista - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Technikum kierunek Programista (/showthread.php?tid=35881)



Technikum kierunek Programista - MichałWrok - 07-08-2020 16:48

Chciałbym zapytać Was jaką szkołę średnią wybrać w Łodzi? Wybór jest spory, natomiast zależy mi przede wszystkim na dobrej organizacji oraz zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego (w kierunku technik Programista), pomożecie? Z góry dziękuję za podpowiedzi!


RE: Technikum kierunek Programista - betty36 - 24-08-2020 13:32

Taki kierunek w moim odczuciu jest naprawdę przyszłościowy, więc rzeczywiście warto wziąć go pod uwagę.


RE: Technikum kierunek Programista - Emil434 - 27-08-2020 20:21

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Cosinus. To właśnie u nich w Łodzi zdecydowałem się postawić na technikum na kierunek Informatyka, bo są w stanie naprawdę dobrze przygotować do zawodu i jednocześnie samej matury. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że są darmowi, dodatkowo zapewniają darmowe podręcznik oraz zeszytami, karnetem sportowym i tabletem więc w moim przypadku wszystkie zalety były praktycznie po ich stronie. Warto wybrać się do sekretariatu i porozmawiać z ich obsługą.


RE: Technikum kierunek Programista - IlonaMM - 02-02-2021 16:16

Jestem za Cosinus, to placówka która w przypadku kadry nauczycieli stawia na prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają realia rynkowe i potrzeby klientów ponieważ dzięki temu dużo łatwiej będzie również Wam wejść do zawodu i świadczyć usługi na najwyższym poziomie po topowych kierunkach na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy.