Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Inwestowanie na giełdzie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Inwestowanie na giełdzie (/showthread.php?tid=35829)



Inwestowanie na giełdzie - Tapikur - 31-07-2020 12:31

Zawsze inwestowanie musi byc bardzo dokładnie przemyślane by jak najmniej na tym stracić a dużo zyskać. Dlatego też wydaje mi się, że warto sprawdzać notowania na giełdzie , by wiedzieć w co opłąca się inwestować.


RE: Inwestowanie na giełdzie - butyr - 22-08-2020 09:22

A może zainwestuj w waluty? Obserwuj ich kursy itp. w XTB mam wszystkie narzędzia, rozwiązania i demo to u nich działam.
Mają gwarantowany stop loss, rozsądne prowizje, dają opiekuna i solidną analitykę.


RE: Inwestowanie na giełdzie - danosia - 01-10-2022 05:26

Macie racje, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, ale bywają gorsze dni. Mam na myśli branie kredytów bez opamiętania następnie wpadanie w petle długów. Zdecydowanie błyskawicznie poradzić sobie z problemem , myślę że może pomóc kredyt oddłużeniowy pozabankowy Wrocław . Warto więcej na ten temat poczytać i zastanowić się nad tą opcją.


RE: Inwestowanie na giełdzie - monikabert90 - 03-11-2022 23:48

A co jest Waszym zdaniem lepsze - oszczędzanie czy inwestowanie swoich pieniędzy? Mi się wydaje, że najlepiej połączyć te dwie rzeczy i po prostu inwestować to, co udało się zaoszczędzić. Dzięki tamu mniejsze jest ryzyko, że zaoszczędzone pieniądze stracą na wartości, na przykład przez postępującą inflację.