Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Tapety - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Tapety (/showthread.php?tid=3580)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tapety - AnnaSobot - 12-02-2018 15:29

Oczywiście, że tapety są w modzie... Tym bardziej, że teraz w sklepach jest tyle ich wzorów, że na pewno wybierzesz idealną dla siebie. Ja tapety dekoracyjne kupuję w sklepie Dekoori.pl. Mają przystępne cenySmile


RE: Tapety - kajteeek - 13-02-2018 11:13

Tak naprawdę to chyba kwestia upodobań i indywidualnego gustu. Ja nie mam nic przeciwko tapetom, sam w domu mam je na ścianach


RE: Tapety - Tajemniczy_Don_Pedro - 14-02-2018 13:20

No bo tak naprawdę dobrze dobrane tapety, takie jak na Homebooku, mogą być prawdziwą ozdobą mieszkania. Trzeba tylko dokonując wyboru potrafić sobie zwizualizować, jak dana tapeta będzie współgrała z konkretnym wnętrzem.


RE: Tapety - Alina083 - 27-05-2018 18:25

Tapety w mieszkaniu bardzo zyskały moje uznanie. Na początku byłam nastawiona sceptycznie, ale jak zobaczyłam u koleżanki bardzo fajną zimę w postaci fototapety na ścianie to zmieniłam zdanie. Tapeta może bardzo ożywić wnętrze i nadać mu oryginalny charakter. Trzeba tylko znaleźć tapety wykonane z solidnego materiału (np. http://www.picassi.pl/), który przetrwa długie lata. Do tego materiał dobrze żeby również wygładzał trochę wszelkie nierówności na ścianie, bo wystające punkciki na ścianie raczej nie wyglądają estetycznie.


RE: Tapety - alicja930 - 28-05-2018 15:53

Ostatnio znajoma podsunęła mi fajny pomysł na aranżację wnętrz. Pokazała mi kilka propozycji w sieci i od tego momentu zakochałam się w tapetach w pasy. Nie wiem czemu, ale jakoś bardzo ładnie wyglądają na ścianie w pokoju, sypialni i przedpokoju. Zastanawiam się nad 2 modelami ze strony https://innetapety.pl/tapety-pasy


RE: Tapety - zaspanyy - 29-05-2018 02:10

Taka tapeta to sposób na szybki remont, tylko tracimy trochę tynku przy zrywaniu


RE: Tapety - jariska - 29-05-2018 15:42

Uważam że w tych czasach kładzenie tapet nie jest modne, a wręcz przeciwnie. Co jeśli tapeta znudzi Ci się za rok czy dwa? Najlepiej pomaluj ściany i zawsze będziesz mogła szybko i bez problemu je odmalować.


RE: Tapety - kamilwoszczyna - 31-10-2018 17:09

a moim zdaniem to już minął szał na tapety, kiedyś każdy miał tapety a teraz coraz więcej osób od tego odchodzi. Po znajomych widzę że pomysłów na aranżacje jest naprawdę dużo. Sporo osób używa tych farb dekoracyjnych i to jest fajne, najładniejsza jaką widziałem to Royal Silk - taki efekt jakby tkaniny jedwabnej


RE: Tapety - Eagle - 06-11-2018 13:11

Polecam również różnego rodzaju obrazy, które upiększają ścianę w jeszcze większym stopniu. Szczególnie ładne są obrazy na płótnie i sam się nawet na kilka z nich zdecydowałem. Super sprawa


RE: Tapety - shoppinglover - 15-11-2018 16:17

Cześć! Jestem w trakcie wyboru wykończeń ścian i natrafiłam ostatnio w internecie na Morris & Co tapety ścienne. Wyglądają intrygująco, są mega unikalne. Czy ktoś z Was ma je może w swoim mieszkaniu i mógłby podzielić się opinią, jak się sprawdzają? Będę bardzo wdzięczna Big Grin