Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pary homoseksualne i dzieci. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Pary homoseksualne i dzieci. (/showthread.php?tid=357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Scelerisque - 11-07-2012 20:01

Szczerze, jak patrze na takich ludzi nietolerancyjnych i to, ze będą tak wychowywać dzieci to mimo, ze nienawidzę dzieci mam ochotę zrobić sobie gromadkę i wychować na tolerancyjne ;o
Czemu niby dostaniesz bana?

Sami sobie niszczą zycie, bo czują pociąg do tej samej płci? Miło.


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Misterio - 11-07-2012 20:09

Z niszczeniem życia chodziło mi o dzieci. I tu droga koleżanko sie mylisz mnie tez w domu mama wychowywała na tolerancyjnego ale ulica mnie wychowała inaczej. Prawdopodobnie cały mój rocznik został tak wychowany i rodzice nic na to nie zaradzą.


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Scelerisque - 11-07-2012 20:14

No chyba nie cały Twój rocznik, ponieważ mam siostrę w tym roczniku, co za tym idzie kupę znajomych w tym wieku i wszyscy są tolerancyjni.


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Misterio - 11-07-2012 20:34

Chodiz mi o rocznik z mojej dzielnicy sorki za nie jasność ;p


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Scelerisque - 11-07-2012 20:47

Może tak jest, ale aktualnie większość młodzieży, którą znam jest tolerancyjna, więc przyszłość homoseksualistów nie jest taka zła. Sama mam aktualnie parę znajomych lesbijek, bi lub gejów i Ci geje są o wiele fajniejsi niż chłopaki, którzy są hetero.


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Misterio - 11-07-2012 20:51

Widzisz kwestia tego gdzie się kto wychował takie moje zdanie umnie w dzielnicy zawsze były twarde zasady których trzeba było przestrzegać dlatego ludzie z mojej dzielnicy czy chłopak czy dziewczyna są autorytetami dla młodych (12-16 lat) w mieście czy w dzielnicy w mieście są podobne zasady lecz u nas tych zasad sie przestrzega ( mówie tylko o moim mieście że by nie było nie porozumień ;p)


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Scelerisque - 11-07-2012 20:57

A no zależy. U Nas żadnych zasad nie było, wychowałam się na osiedlu gdzie było to jak mała wiocha pod Łodzią, prawie w centrum, ale wszyscy się prawie znali i było dobrze. Pełno dzieciaków i wgl Big Grin

Dobra, już tu nie spamujmy, bo się Modzi wkurzą Tongue

PS prędzej mnie by zabanowali, bo ja tu głownie się ze wszystkimi kłócę i spamuję ;P


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Misterio - 11-07-2012 21:01

Najpierw trzeba od różnic spam od dyskusji Smile Bo dlamnie to dyskusja na temat (wiem dwa ostatnie moje posty to juz spam)


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - innyODwszystkich - 12-07-2012 19:53

Jestem na wielkie NIE !!! nie wyobrazam sobie zeby moim ojcem byla kobietą albo zeby moja matka byl facet !!!!!


RE: Pary homoseksualne i dzieci. - dzuuliet - 30-07-2012 23:29

według mnie powinni mieć. nasze społeczeństwo nei najlepiej zachowuje się z tym brakiem tolerancji i homofobią przez co dziecko homoseksualnych rodziców mogłoby mieć problemy, być dręczone, ale ja nei uważam, żeby to było coś złego, że homoseksualiści mają dzieci, każdy ma prawo do szczęścia Smile