Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dzierżawa drukarek Katowice - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dzierżawa drukarek Katowice (/showthread.php?tid=35682)



Dzierżawa drukarek Katowice - lirk - 26-06-2020 14:02

Dzierżawa drukarek w dzisiejszych czasach ma jeszcze sens? W internecie widziałem sporo atrakcyjnych ofert na kserokopiarki i wydają się być one całkiem ciekawe. Potrzebuję czegoś do ciągłej pracy w firmie, więc musi być ona też do tego przystosowana. Sądzicie, że lepiej w takiej sytuacji postawić na dzierżawę, czy kupić coś na własność?


RE: Dzierżawa drukarek Katowice - wigzi - 11-07-2020 13:41

Takie budżetówki, tylko wyglądają na dobre rozwiązanie, bo skoro ma ona być w ciągłej pracy, to może Ci ona długo nie pociągnąć. Co do samej dzierżawy, to jest to obecnie jedna z popularniejszych opcji i na pewno korzystniejszych, jeśli faktycznie ma być często wykorzystywana.


RE: Dzierżawa drukarek Katowice - lirk - 12-07-2020 16:10

Lepiej dzierżawić sprzęt od lokalnych firm, czy dużych na całą Polskę? Wydaje mi się, że te na cały kraj mogą mieć niższe ceny prawda?


RE: Dzierżawa drukarek Katowice - wigzi - 13-07-2020 00:28

Ja dzierżawię lokalnie, bo łatwiej jest się wtedy dogadać, a na usługi serwisowe nie trzeba tak długo czekać. Wszystko zależy też czy gdzieś w Twojej okolicy jest jakaś dobra firma oferująca takie usługi.


RE: Dzierżawa drukarek Katowice - lirk - 13-07-2020 20:59

No dobra, a jaka marka robi obecnie sprawdzone kserokopiarki? Są jakieś szczególne modele, na które warto zwracać uwagę?


RE: Dzierżawa drukarek Katowice - wigzi - 16-07-2020 12:55

Zależy w jakich przedziałach cenowych szukasz. My mamy w firmie kserokopiarkę Develop Ineo+ 308 i jesteśmy z niego zadowoleni. Jest przede wszystkim szybka i zwyczajnie sprawdza się na dłuższą metę. Dzierżawa kserokopiarek Katowice https://www.copyrem.pl/dzierzawa-kserokopiarek/ posiada na nie atrakcyjne oferty, można wejść i sprawdzić.