Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Historia (/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum (/showthread.php?tid=35651)



Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - Robsek - 17-06-2020 17:12

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś ciekawe podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej szkoły średniej i czy Wy zdecydowaliście się na liceum, czy technikum oraz czy tak naprawdę jesteście zadowoleni? Pozdrawiam i dziękuję za konkretne podpowiedzi!


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - IlonaMM - 24-06-2020 19:55

To prawda ja już dawno o tym słyszałem i też mam dokładnie sprawdzone propozycje i warunki jakie zapewnia Cosinus. To właśnie u nich w Łodzi zdecydowałem się postawić na technikum na kierunek Informatyka, bo są w stanie podejść zupełnie inaczej do nauki niż w szkołach publicznych. Mimo to jest darmowa i dodatkowo z darmowymi podręcznikami oraz zeszytami, karnetem sportowym i tabletem więc w moim przypadku wszystkie zalety były praktycznie po ich stronie.


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - Emil434 - 24-06-2020 20:04

Mi również wydaje się, że to dobra opcja na rozwój dziecka tym bardziej, że to zawód bardzo porządny na rynku pracy, który też przynosi spore zarobki. Jak nadal będzie go to interesowało, to nie masz o co się martwić. Tym bardziej, że dają tak wiele możliwości dodatkowych dla swoich uczniów o czym wspomina poprzedniczka.


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - Oliwia77 - 01-07-2020 09:11

Dobrze wiedzieć, bo myślałem że jednak Cosinus ma tylko kierunki policealne oraz liceum zaoczne. A tu proszę, w takim razie będę musiała dać znać siostrzenicy która właśnie idzie do szkoły średniej i dalej zastanawiam się gdzie i na jaki kierunek postawić Smile


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - Weroniczka24 - 02-07-2020 15:15

Super, to wielkie dzięki za wszystkie Wasze podpowiedzi! Może i macie rację, że w przypadku Cosinus oferta edukacyjna wygląda bardzo obiecująco, będę musiał się do nich wybrać któregoś dnia i porozmawiać skoro jest to szkoła darmowa, z kierunkiem który mnie interesuje i też dodatkowymi profitami. Jak już się zdecyduję nam pewno dam Wam znać.


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - yoohoo - 17-05-2022 13:51

A w jakim miescie?


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - betty36 - 08-05-2023 22:33

(17-05-2022 13:51)yoohoo napisał(a):  A w jakim miescie?

W tytule jest, że w Łodzi Tongue


RE: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum - maminka - 18-05-2023 23:45

Co powiesz na kurs zawodowy w kierunku elektryka? Ukończenie szkoły w zawodzie technik elektryk umożliwia nam szybkie zdobycie dobrej pracy. Zapotrzebowanie jest duże w tym kierunku. Jeśli więc szukasz zawodu, który zapewni Ci stabilizację na rynku pracy to dobrze jest rozważyć taką opcję. Tutaj znajdziesz ofertę szkoły, która prowadzi tego typu kursy https://viessmann.plus/technik-elektryk-szkola-policealna-dla-doroslych/