Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Moda (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? (/showthread.php?tid=3563)

Strony: 1 2


Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - Fanta - 15-03-2016 10:40

Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach?
tzn że ktos idzie z torbą z nadrukiem jakiegoś konkretnego sklepu, czy raczej wam to wisi?


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - Spartanka20 - 17-03-2016 11:31

Właściwie nie myślałam o tym, ale tak - zwracam uwagę, zwłaszcza jak widze jakąś znajomą jak wychodzi z galerii to ciekawi mnie w jakim sklepie była heehe.
I w sumie teraz zdałam sobie sprawę z tego, że takie torby papierowe czy foliowe z nadrukiem to jest niezła reklama dla takich sklepów. Mam w rodzinie znajomą, która niedługo otwiera sklep to rzucę jej podpowiedźWink
W firmach typu http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety-reklamowe/torby-reklamowe.html , które produkują takie torby nawet cenowo nie wygląda to źle.


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - yoohoo - 17-03-2016 22:27

Ja teraz oglądam głównie torebki w internecie. Rzadko kiedy chodzę po galeriach handlowych.


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - Luke - 15-04-2016 16:38

(17-03-2016 22:27)yoohoo napisał(a):  Ja teraz oglądam głównie torebki w internecie. Rzadko kiedy chodzę po galeriach handlowych.
To obejrzyj sobie te oto torebki damskie listonoszki na supergalanteria.pl Smile Dużo wzorów i fajne ceny.


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - yoohoo - 22-04-2016 11:34

Chętnie zerknę. Chociaż bardziej potrzebowałabym kopertówkę. Mam tylko jedną, a w sumie często ją eksploatuję.


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - green - 03-05-2016 12:52

Ja także potrzebuję nowej kopertówki - wypatrzyłam tą: http://www.sklep-torebki.pl/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-kopertowka-zamsz-krokodyl-camel-2134.html?
Jest obecnie w wyprzedaży i z darmową dostawą, więc sporo zaoszczędzę. Torebka ma nietypowy pasek w formie łańcuszka, ciekaw jestem czy będzie wygodnie się ją nosiło?


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - Karina - 24-11-2016 16:22

Nienawidze jak ludzie patrzą co ja kupiłam. Dla mnie to mega wścibskie.. Dlatego zainwestowałam w torby z własnym nadrukiem , mogę w ten sposób pokazać swoje " JA " i nie martwię się, ze ktoś mnie ocenia poprzez sklep w którym kupiłam bluzkę.


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - asia_k - 22-06-2017 12:30

Czasem tak Wink


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - Jasma - 25-06-2017 15:01

Czasem zwracam uwagę Big Grin


RE: Zwracacie uwagę na torby ze sklepów w galeriach? - kajteeek - 06-12-2017 13:53

Dlaczego nie? Po coś są przecież