Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? (/showthread.php?tid=3562)

Strony: 1 2


Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - Fanta - 15-03-2016 09:51

Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka?
Mam delirke, kwiaty wystarczą czy co? Kawa może? Wino?


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - Spartanka20 - 16-03-2016 09:56

Ja bym postawiła na dobrą kawę, tak jak piszesz, tu mogę Ci podsunąć kenijską ekoitalię: https://ekoitalia.pl/62-kawa-ziarnista - wygląda fajnie, pakują ładnie w papier ozdobny i kwiaty żywe, więc też to elegancko wygląda, do tego kwiaty, bombonierka, ewentualnie winko i naprawdę będziesz mieć prezent ładny, klasyczny i co ważne: bezpieczny.
Wink


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - macia - 20-04-2016 12:29

może jakieś drobne dodatki do domu?


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - farest - 20-04-2016 12:47

(15-03-2016 09:51)Fanta napisał(a):  Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka?
Mam delirke, kwiaty wystarczą czy co? Kawa może? Wino?

Ja byłbym zadowolony jakbyś przyniosła pizze i durexy Big Grin

_____________________________________________

tanie wycieczki Litwa


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - Ewaa90 - 25-05-2016 14:26

Moim zdaniem kwiaty i wino wystarczą Smile Nie ma co przesadzać Smile


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - Anakonda - 28-05-2016 14:42

ja bym kupiła kwiaty i wino


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - śliwa - 28-05-2016 22:58

Myślę, że wino będzie idealnym rozwiązaniem.


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - Ula92 - 31-05-2016 02:07

A chcesz by to był prezent, czy chodzi o taki upominek na wejście? Skoro to pierwsza wizyta, to może warto się postarać? Wejdź na stronę mariapaula.pl, tam masz piękną porcelanę. Na rodzicach na pewno zrobiłaby wrażenie filiżanka z porcelany Wink


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - meggi333 - 04-06-2016 17:02

Klasycznie kwiaty, kawa, albo kosz produktów jakiś na przykład ciastek i innych wyrobów, często w sklepach można dostać. A jak chcesz zrobić wrażenie to może whisky dla taty i dobry krem dla mamy? Tylko lepiej bez oznaczenia +50, bo jak będzie miała 49 lat to się obrazi i będziesz spalona na wejściu Tongue Zobacz sobie na przykład recenzje kremów tutaj, może akurat wybierzesz coś dla przyszłej teściowej Blush


RE: Co kupić na pierwszą wizytę u rodziców chłopaka? - kinga2 - 08-06-2016 21:28

Moim zdaniem jakieś dobre winko i kwiaty w zupełności wystarczą, nie ma co przesadzać.