Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Montaż klimatyzacji - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Montaż klimatyzacji (/showthread.php?tid=35569)

Strony: 1 2


Montaż klimatyzacji - JanuszKa - 27-05-2020 10:29

Znacie jakieś firmy, które zajmują się montażem klimatyzacji? Trafiłem na taką ofertę https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji-myslowice, ale chętnie zapoznam się z ofertą innych firm żeby porównać oferty.


RE: Montaż klimatyzacji - Zbychu89 - 21-07-2020 12:28

Ze swojej strony mogę Ci polecić sprawdzoną firmę AKWIN - akwin.com.pl. Firma zajmuje się montażem, czyszczeniem i serwisem klimatyzacji. Zajmowali się montażem klimatyzacji u mnie w mieszkaniu i jestem bardzo zadowolony z usług, które świadczą. Klimatyzacja została założona szybko, sprawnie i za atrakcyjną cenę. Jeżeli zdecydujesz się na ich usługi uważam, że będziesz zadowolony. Ponadto jeśli nie zdecydowałeś się jaki chcesz klimatyzator pracownicy pomogą Ci w wyborze marki i dobraniem odpowiedniej mocy do metrażu mieszkania/domu.


RE: Montaż klimatyzacji - grajcarek - 23-07-2020 13:01

Jak najbardziej klimatyzacja w domu to znakomita sprawa. Może nie w każdej części Polski jest to tak bardzo potrzebne, ale na przykład w takim wielkim mieście jak Wrocław jak najbardziej. Tutaj macie firmę, która montuje klimatyzację we Wrocławiu https://www.thermotronic.pl/ - mają ofertę na rozmaite systemy klimatyzacji oraz wentylacji.


RE: Montaż klimatyzacji - kris12 - 07-08-2020 13:26

Tutaj https://jtlsklima.pl/montaz są dostępne nie tylko urządzenia klimatyzacyjne, ale również można skorzystać z montażu. Wszystko jest dokładnie opisane w jaki sposób może być montowana klimatyzacja i jaki jest koszt. Nie da się ukryć, że warto zdecydować się na profesjonalne usługi i nie bawić się samemu w montowanie tego typu urządzenia.


RE: Montaż klimatyzacji - Maziaja - 20-10-2020 14:47

Proponuję skorzystać z usług tej firmy https://clima.com.pl/ Posiadają klimatyzatory marki Toshiba. Specjaliści dobiorą najlepszy model do waszego wnętrza i oczywiście zamontują. W razie potrzeby możesz skorzystać z ich serwisu. Nasz klimat się zmienia, więc klimatyzatory świetnie się sprawdzają i w domu i w biurze.


RE: Montaż klimatyzacji - jjusti18 - 02-12-2020 07:35

Ja mam klimatyzację, ale niestety nie zadbałam o nią właściwie i teraz ma awarię. Planuje więc w najbliższym czasie zgłosić się do firmy https://blisco.pl/naprawa-klimatyzacji/ . Mam nadzieję, że również doradzą mi jak zadbać o taki sprzęt.


RE: Montaż klimatyzacji - marcela - 31-12-2020 07:36

Zdecydowanie klimatyzuj.pl . Firma działa na terenie Małopolski i Podkarpacia, mają duże doświadczenie, przeprowadzają darmowy audyt a montowane przez nich systemy klimatyzacji mogą służyć nie tylko latem do chłodzenia mieszkania ale także zimą do jego ogrzewania. Koniecznie zapoznajcie się na stronie z możliwościami takiej instalacji. Moim zdaniem warto montować, szczególnie, że lata mamy coraz bardziej gorące.


RE: Montaż klimatyzacji - aleksy3 - 15-02-2021 16:28

Oferowane przez https://ck-serwis.pl wentylatory domowe oraz cała klimatyzacja pozwala wyprowadzić z pomieszczenia zużyte, zanieczyszczone powietrze, zastępując je świeżym, wolnym od alergenów, drobnoustrojów, kurzu czy nieprzyjemnych zapachów. Cały system jest prosty w montażu a dodatkowym atutem jest połączenie systemu z rekuperacją.


RE: Montaż klimatyzacji - piotr_8 - 07-04-2021 10:31

Warto uważnie rozejrzeć się za porządną klimatyzacją, która ochłodzi całe nasze mieszkanie lub dom. Ja wszystkim osobom, które mieszkają w Krakowie i okolicach mogę polecić zapoznanie się z ofertą https://teknikon.pl . Sam posiadam klimatyzację zakupioną u nich i jestem z niej bardzo zadowolony.


RE: Montaż klimatyzacji - aleksy3 - 19-04-2021 14:24

W mojej ocenie jeśli chodzi o klimatyzację to warto się będzie zdecydować na ofertę od http://www.eko-trust.pl . Firma ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o organizacje klimatyzacji i faktycznie będzie można liczyć na ich pomoc w tym zakresie. Z mojej strony zdecydowanie polecam. Oferta, z której każdy powinien być zadowolony.