Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Testy Nifty - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Testy Nifty (/showthread.php?tid=35508)



Testy Nifty - Emma - 12-05-2020 11:52

Jeśli chcecie wykonać badanie prenatalne to warto wybrać nieinwazyjny test NIFTY.
Test NIFTY można wykonać między 10, a 25 tygodniem ciąży, oczekiwanie na wynik wynosi 10 dni od momentu pobrania krwi.
Sprawdźcie szczegóły - https://testnifty.eu/


RE: Testy Nifty - kolka - 07-04-2021 00:13

Gdybym była w drugiej ciąży to pewnie skusiłabym się na takie badanie. Ale poza tym to jak byłam w mojej pierwszej ciąży to u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej można było wykonać też inne badania prenatalne. Moje koleżanki wciąż sobie ją zachwalają.


RE: Testy Nifty - kamilwoszczyna - 13-09-2021 13:19

Jak się zachodzi w ciąże to w ogóle warto robić badania skoro są takie mozliwości. Ja np. z prenatalnych wybrałem z żoną badania veragene - robiliśmy je w Medicoverze - i pobierano nawet próbkę ode mnie


RE: Testy Nifty - olla molla - 03-10-2021 17:50

Taki test wykonuje się od 10 do 24 tygodnia ciąży. Badanie może być wykonane zarówno w przypadku ciąży pojedynczej, jak i bliźniaczej. Czytałam, że taki test jest bardzo czuły (z ponad 99% poziomem wykrywalności dla trisomii chromosomów 21, 18, 13). Ja się zapisałam właśnie na niego do takiej warszawskiej kliniki MULTIMED. Chcę mieć pewność, że moje dziecko jest zdrowe.


RE: Testy Nifty - tralinka - 19-05-2022 23:43

Też zdecydowałam się na nieinwazyjny test nifty zaraz po 10 tygodniu ciąży. Chciałam wiedzieć czy moje dziecko jest zdrowe a ten test potrafi wykryć kilkadziesiąt różnych chorób. I nie bez powodu aż tyle milionów razy był już wykonany na całym świecie.


RE: Testy Nifty - sammas - 17-06-2022 15:24

Też miałam robiony nieinwazyjny test prenatalny sanco w laboratorium diagnostyka a zdecydowałam się właśnie na ten bo bada szeroki zakres i wyniki przychodzą bardzo szybko