Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Bielsze zęby jak? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Bielsze zęby jak? (/showthread.php?tid=3543)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Bielsze zęby jak? - esttt - 16-03-2017 17:07

warto moim zdaniem spróbować od piaskowania w dentysty, bo to usunie nalot na zębach z napojów. Jak efekt nie będzie wystarczający to chyba najlepiej jest użyć pasków wybielających


RE: Bielsze zęby jak? - kajteeek - 20-03-2017 10:32

Jak chce się bielsze zęby to trzeba iść do dentysty stomatologa, a nie próbować samodzielnego wybielania, bo w ten sposób można sobie jeszcze zaszkodzić. Więc jak wybielanie zębów to w sprawdzonej klinice klimek.slask.pl/uslugi/, tak będzie o wiele bezpieczniej i przy okazji także będzie się miało pewność co do jakości wykonanej usługi i efektu naprawdę białych zębów.


RE: Bielsze zęby jak? - gatta - 20-03-2017 16:04

Oczywiście, że należy wybielać zęby u dentysty. To najbezpieczniejsze.


RE: Bielsze zęby jak? - OtoJestem - 16-04-2017 16:13

Wybielanie zębów u dentysty to dobry pomysł, ale trzeba pamiętać o tym, że musimy o nie potem dbać, bo inaczej po kilku tygodniach cały efekt zniknie. Osobiście polecam poza codziennym myciem zębów płukanie jamy ustnej płynem http://listerine.pl, który zabija niekorzystne dla nas bakterie powodujące m.in. psucie się zębów.


RE: Bielsze zęby jak? - jjusti18 - 24-04-2017 13:59

Soda pomaga na bielsze zęby, ale przy okazji bardzo niszczy. Moim zdaniem, żeby mieć bielsze zęby najlepiej udać się do stomatologa. Ja ostatnio byłam w Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach, muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Zabieg wybielania zębów jest naprawdę skuteczny, a efekt niesamowity.
Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl


RE: Bielsze zęby jak? - gatta - 25-04-2017 15:42

A soda nie szkodzi zębom? Ja bym się chyba bała.


RE: Bielsze zęby jak? - alka - 26-04-2017 19:38

(20-03-2017 16:04)gatta napisał(a):  Oczywiście, że należy wybielać zęby u dentysty. To najbezpieczniejsze.

I w ogóle to jedyna rzeczywiście działająca metoda. Nie wiem, chyba że moje zęby są jakoś niepodatne na te wszystkie paski, które sprzedają w aptece, ale żaden z tych produktów nie wywarł większego efektu na moje zęby. Jak już to tylko wybielanie w klinice, w płockiej Linea Medica wykonują takie wybielanie różnymi metodami. Słyszałam o nakładkowej, że jest bardzo powszechna i najwygodniejsza


RE: Bielsze zęby jak? - jjusti18 - 12-05-2017 13:58

Bielsze zęby można zyskać dzięki zabiegowi wybielania. Ostatnio sama robiłam taki zabieg w Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach ich usługa jak zwykle okazała się niezawodna. Mam piękny i bialutki uśmiech- naprawdę super. To najlepsi fachowcy jakich spotkałam. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl


RE: Bielsze zęby jak? - glaszczka - 12-05-2017 22:10

Moim zdaniem znakomite porady w tym zakresie znajdują się tu https://medimedia.com.pl/jak-wybielic-zeby/


RE: Bielsze zęby jak? - adam80 - 15-05-2017 17:06

Hej orientujecie się może ile kosztuje wybielanie zębów ??