Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
gdzie na pizzę w Zakopanem ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: gdzie na pizzę w Zakopanem ? (/showthread.php?tid=35330)



gdzie na pizzę w Zakopanem ? - fiona11 - 27-03-2020 14:00

No własnie jak w temacie, czy macie pomysł gdzie by się tu wybrać na dobrą pizzę w Zakopanem ? Będę wdzięczna za namiary, nie muszą to być Krupówki Smile


RE: gdzie na pizzę w Zakopanem ? - ninjaa - 27-03-2020 14:33

Hmmm akurat pizzerii w Zakopcu nie brakuje. Najlepiej popytaj lokalnych mieszkańców, oni wiedzą gdzie jest naprawdę smacznie Smile


RE: gdzie na pizzę w Zakopanem ? - elenka - 29-03-2020 17:23

koniecznie wybierz się do restauracji Tarasy Gubałówka Smile Tam mają i kuchnię regionalną i serwują zdecydowanie najlepsza pizzę w mieście ( próbowałam już z kilku miejsc i ta ich odpowiada mi najbardziej). Dobre ciasto, dużo dodatkówq, smaczne sosy. I nie ukrywam, ze jedzenie z takim widokiem na góry smakuje naprawdę kapitalnie Smile


RE: gdzie na pizzę w Zakopanem ? - fiona11 - 30-03-2020 10:51

A dzięki dzięki nigdy w sumie nie byłam w tej restauracji a na Gubałówce już kilka razy byłam. Jak to dobrze zapytać na forum, namiar zapisuje Smile


RE: gdzie na pizzę w Zakopanem ? - elenka - 17-06-2020 17:23

fiona11 to jak już uda sie odwiedzić to miejsce to koniecznie daj znać jak wrażenia i jak smakowało Smile ja w lipcu jade do Zakopanego i na pewno tam zajrze Smile


RE: gdzie na pizzę w Zakopanem ? - ninjaa - 30-06-2020 12:32

tak zachwalałyście, ze i ja podczas ostatniego pobytu w Zakopanym wybrałam się do tej restauracji na Gubałówce. przyznam, ze miejsce świetne a do tego serwowane dania bardzo smaczne Smile


RE: gdzie na pizzę w Zakopanem ? - fiona11 - 29-07-2020 17:45

(30-06-2020 12:32)ninjaa napisał(a):  tak zachwalałyście, ze i ja podczas ostatniego pobytu w Zakopanym wybrałam się do tej restauracji na Gubałówce. przyznam, ze miejsce świetne a do tego serwowane dania bardzo smaczne Smile

i ja byłam Smile fajnie, ze i Ty skorzystałaś Smile ja ogólnie jestem zachwycona! Już wiem gdzie będę jadać podczas pobytów w Zakopanem Smile