Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Prawo jazdy w Poznaniu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Prawo jazdy w Poznaniu (/showthread.php?tid=35104)



Prawo jazdy w Poznaniu - MichałWrok - 06-02-2020 13:24

Cześć,
Szukam dobrej szkoły jazdy na którą warto się zdecydować w Poznaniu, są tutaj osoby które kurs mają już za sobą i jeśli tak, to czekam na Wasze wskazówki dla mnie Smile


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - Robsek - 10-02-2020 15:55

W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na ofertę szkoły jazdy OSK Pegaz ponieważ są to przede wszystkim bardzo dobrzy specjaliści, którzy dają radę i przede wszystkim mają świetnych instruktorów którzy konkretnie pomagają i szkolą kursantów, abyśmy byli do egzaminów jak najlepiej przygotowani.


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - Emil434 - 19-02-2020 11:06

Podzielam pozytywną wypowiedź odnośnie teofert wspomnianej wcześniej szkoły jazdy i jeśli chodzi o przygotowanie oferty, najbliższych kursów, instruktorów itd. to zajrzyjcie na https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie będziecie mieli dostęp do najświeższych informacji i od razu można zastanowić się nad zapisaniem się na kurs aby zacząć drogę do uzyskania prawa jazdy!


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - IlonaMM - 03-03-2020 10:55

Bardzo fajny temat Smile Z chęcią zobaczę jak to u nich działa i przede wszystkim jak kształtują się ceny za kurs.


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - MichałWrok - 03-03-2020 11:22

Super, dzięki za pierwsze wskazówki i czekam na więcej. Tak myślałem, że OSK Pegaz będzie najlepszą z opcji ze względu na pozytywne opinie i też spory wybór instruktorów z doświadczeniem. Jeszcze troszkę poczekam i zobaczę jak to się rozwinie.


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - Robsek - 09-03-2020 12:03

Nie ma za co! Trzymamy za Ciebie kciuki i koniecznie daj znać, jak już podejmiecie ostateczną decyzję co do wyboru kursu oraz skończy się kurs egzaminami Smile


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - MonikFalk - 13-03-2020 11:43

Będę kolejną osobą, która pozytywnie wypowie się na temat OSK Pegaz. Przede wszystkim szkoła jazdy która wyróżnia się na tle konkurencji podejściem do potrzeb kursantów, ceny kursów są w porządku i jednocześnie mają jedną z najlepszych zdawalności w ośrodkach WORD.


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - nina18 - 19-03-2020 12:38

A czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej odbyć jazdy doszkalające w Poznaniu? Jakiś czas temu oblałem egzamin i teraz myślę by jednak spróbować jeszcze raz ale bardziej się podszkolić. Gdzie najlepiej?


RE: Prawo jazdy w Poznaniu - Emil434 - 26-03-2020 16:29

I jak już zaczął się kurs, jak idzie? Smile Ja zarówno kurs, jak i dodatkowe jazdy doszkalające również brałem w OSK Pegaz i wszystko przebiegło naprawdę dobrze.