Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Foteliki dziecięce - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Foteliki dziecięce (/showthread.php?tid=35100)

Strony: 1 2 3


Foteliki dziecięce - rafek34 - 04-02-2020 19:44

Widzieliscie może artykuł https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ? Przyznam, że nie wiem co o tym sądzic. Dobrze, że ktoś podjął się w końcu badaniom poszczególnych produktów, tu chodzi o zdrowie i życie dzieci!


RE: Foteliki dziecięce - zuzia.gola - 05-02-2020 15:09

Przeczytałam to i nigdy nie myślałam o tym w ten sposób. Artykuł jest rozbudowany, takie testy powinny być częściej robione.


RE: Foteliki dziecięce - rafek34 - 05-02-2020 23:44

Zdecydowanie powinny być przeporwadzane testy, ale w bardziej szczegółowy sposób.


RE: Foteliki dziecięce - zuzia.gola - 06-02-2020 04:23

Teraz tylko pytanie co wybierac. Z tego co widzę smartkidbelt prezentuje się najlepiej.


RE: Foteliki dziecięce - rafek34 - 06-02-2020 18:31

Z tego co widzę to tak. Najlepsze jest, że nawet cenowo jest on bardzo dobrym rozwiązaniem.


RE: Foteliki dziecięce - zuzia.gola - 07-02-2020 02:00

Myślałam o nim i przyznam, że wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Ciekawi mnie teraz co będzie z tymi produktami, które miały inne wyniki. Czy będą ulepszane?


RE: Foteliki dziecięce - rafek34 - 07-02-2020 14:40

Szczerze nie wiem. Zależy jak producenci do tego podejdą, warto jednak mieć na uwadze to, że od teraz testy powinny być bardziej wymagające. Jednak co do wypuszczonych produktów to nie wiem, to już sprawa producentów. Producencji mają teraz pole do popisu by ulepszać swoje produkty ;P.


RE: Foteliki dziecięce - zuzia.gola - 07-02-2020 18:10

Generalnie test z artykułu jest bardzo rzeczowy. Jednak prawda jest taka, że fotelik nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa, niezależnie jakie ma parametry.


RE: Foteliki dziecięce - Aldona - 05-03-2020 22:15

Musimy jeździć ostrożnie i zawsze dbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Smart Kid Belt u mnie sprawdza się zwłaszcza gdy podróżuję uberem lub autokarem z dzieckiem.


RE: Foteliki dziecięce - Maja - 11-03-2020 13:36

Jeśli chodzi o pas SMART KID BELT używam go już jakiś czas. Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona. Ale po przeanalizowaniu informacji na ich temat zakupiłam i nie żałuje.