Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dzień Babci, pomysł na prezent? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dzień Babci, pomysł na prezent? (/showthread.php?tid=34912)Dzień Babci, pomysł na prezent? - Kornelia - 18-12-2019 17:11

Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-dzien-babci dostępne są prezenty dla Babci w postaci vouchera np. na masaż czy kurs robienia biżuterii. Czy taki prezent się nada? A może macie jakieś inne pomysły?


RE: Dzień Babci, pomysł na prezent? - zu0816 - 17-02-2020 01:04

Ja bardzo fajne pomysły na prezent na dzień babci i dziadka znalazłam tutaj https://rodzicielnik.pl/fotograficzne-pomysly-na-dzien-babci-i-dziadka/ Myślę, że zdjecia to najlepsza pamiątka Smile U nas zawsze robi się mnóstwo zdjęć i staram się później wywołać je w formie foto książki. Lubię przeglądać je z dziadkami.


RE: Dzień Babci, pomysł na prezent? - scyzoryk22 - 09-03-2020 02:56

Moi dziadkowie zawsze mówią, że wszystko już mają. Ciężko wybrać dla nich coś fajnego. W tym roku dostali ode mnie prezent, który mogą postawić na półce. Można powiedzieć, że po części sam go wykonałem. Zaprojektowałem dla nich statuetkę na stronie sklepu internetowego tryumf. Nie było to specjalnie trudne, bo sklep ma wgrany specjalny edytor.


RE: Dzień Babci, pomysł na prezent? - tralinka - 30-04-2020 11:44

Moi dziadkowie też mówią, że nic nie potrzebują. Ale to nie znaczy, że nie kupuję im prezentów. Zobaczcie na https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-dziadkow . Tu znajdziecie szereg pomysłów co na taki dzień babci i dziadka można naszym kochanym dziadkom sprezentować. Na pewno uda wybrać się prezent praktyczny z którego będą zadowoleni i będą korzystać.