Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Domowa siłownia - wyposażenie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Domowa siłownia - wyposażenie (/showthread.php?tid=34845)

Strony: 1 2


RE: Domowa siłownia - wyposażenie - Traszka - 22-03-2022 17:51

Zanim weźmiemy się za organizację domowej siłowni,warto się dobrze zastanowić,czy aby jesteśmy wystarczająco zmotywowani,czy wystarczy nam samozaparcia by regularnie ćwiczyć.Wielu ludziom zapału wystarcza na kilka pierwszych dni,potem zapał wygasa,przestają ćwiczyć, a sprzęt stoi i zbiera kurz.
Może na początek warto by sprawdzić jak wyposażona jest siłownia Kraków , jaki sprzęt oferuje i jaki najbardziej byłby dla nas korzystny.


RE: Domowa siłownia - wyposażenie - Maziaja - 25-03-2022 12:41

Jeśli chcecie urządzać siłownię to może zainteresuje was ta oferta tu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Steppery-1028.html Są u min steppery komercyjne, przeznaczone do profesjonalnych siłowni i klubów fitness. Np steppery do ćwiczeń wyposażone w linki pozwalają na trening mięśni nóg i pośladków z kształtowaniem mięśni ramion i klatki piersiowej.


RE: Domowa siłownia - wyposażenie - fatyka - 30-03-2022 10:04

Jeżeli planujecie kupić wyposażenie do swojej domowej siłowni to od siebie mogę polecić wam takwiele.pl . Zakupy tutaj okazały się dla mnie bardzo udane, sprzęty są bardzo dobrej jakości.


RE: Domowa siłownia - wyposażenie - tesska11 - 12-04-2022 09:48

Na pewno maty na podłogę. Nie tylko wygłuszają, ale i chronią ją przed uszkodzeniem.


RE: Domowa siłownia - wyposażenie - lilka91 - 13-04-2022 07:59

Ja trafiłam dzisiaj na sprzęt do ćwiczeń siłowych i mam zamiar zamówić kilka sprzętów. Od dawna marzy mi się siłownia w domu. Mamy akurat jeden wolny pokój, który możemy przerobić na siłownię. Siłka w domu to duża wygoda.