Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
torebka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: torebka (/showthread.php?tid=3477)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: torebka - yoohoo - 25-07-2016 12:34

Ja muszę w końcu kupić sobie nową torebkę. Mam jednak zamiar postawić na jakiś bardziej klasyczny model.


RE: torebka - zosienka - 09-08-2016 01:14

Skórzane torebki przyznam są ładne ale czy na pewno ekskluzywne? Cena fakt może i jest ekskluzywna za taką torebkę ale teraz często się spotyka kobiety z torebkami skórzanymi. Choć ostatnio zauważyłam że wracają torebki lakierowane. Stają się one bardziej popularne Smile Albo worki też są w modzie a skórzane torby owszem warto w nie zainwestować bo taka torebka z dobrej skóry posłuży nam jakiś czas Smile


RE: torebka - yoohoo - 09-08-2016 09:59

Ja mam jedną lakierowaną torebkę typu kuferek. W sumie więcej takich modeli bym nie chciała.


RE: torebka - gatta - 09-08-2016 10:24

A to ja też myślę o kuferku. Tylko nie lakierowanym.


RE: torebka - Lukrecja - 01-10-2016 22:08

Uwielbiam zarówno kuferki, jak i listonoszki, ale na pewno nie lakierowane. Rozglądałam się nawet w sieci za jakimiś ciekawymi produktami tego typu i powiem szczerze, że bardzo spodobały mi się te, dostępne w http://www.mamtorebke.pl/23-kuferki . Wybór modeli, jak i odcieni jest bardzo duży, przy czym możemy sobie w tym sklepie sprawić torebkę skórzaną, albo wersję ze skóry ekologicznej. Co więcej ceny także nie są tam wygórowane.


RE: torebka - Agnieszkaa - 04-10-2016 13:44

Mi spodobały się bawełniane torebki. Lekka, idealna na jakieś weekendowe wypady Smile


RE: torebka - ullenpol - 05-10-2016 20:43

Też mi się wydaję, że torebka mówi dużo o kobiecie. Warto zakupic sobie torebkę ze skóry, może i takie torebki są drogie ale warto.


RE: torebka - gatta - 06-10-2016 22:20

Jestem tego samego zdania. Szkoda tylko, że są tak drogie.


RE: torebka - MysiaPysia - 07-10-2016 14:07

Najbardziej chyba podobają mi się te ekologiczne torby.


RE: torebka - fiona45 - 28-03-2017 09:25

Moim zdaniem powinnaś zerknąć na torebki w sieci. Takie małe torebki damskie też mogą być bardzo fajne i klimatyczne. Każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego. Teraz coraz modniejsze produkty fajnie możemy kupić w sieci.