Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ginekolog Kraków - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Ginekolog Kraków (/showthread.php?tid=34706)



Ginekolog Kraków - olajamroz - 06-11-2019 11:33

Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o faktycznie profesjonalne podejście. Dzięki i pozdrawiam.


RE: Ginekolog Kraków - elacara - 12-11-2019 14:01

Pani ginekolog Monika Knapik-Rybka wyprowadziła mnie z bardzo poważnego stanu zapalnego. Wróciłam po urlopie górskim i tam prawdopodobnie coś mnie załatwiło. Gdzieś usiadłam i tyle. Pomoc błyskawiczna można powiedzieć i zastosowana metoda leczenia praktycznie od razu dała ulgę. Bardzo dziękuję.


RE: Ginekolog Kraków - Kawalka - 11-02-2020 11:24

Ja wreszcie mam dobrego ginekologa bo też mialam problemy. ten jest na bieżaco, ciągle robi jakieś szkolenia, ostatnio mi żel papilocare polecił bo to pierwsza pomoc w przypadku zarażenia wirusem HPV Smile dobrze mieć takiego zaufanego lekarza


RE: Ginekolog Kraków - bluem - 11-03-2020 09:58

Ja też nie narzekam na swojego ginekologa, ostatnio poprosiłam go a tabletki antykoncepcyjne i zanim wypisał mi receptę na vines zlecił badania i sprawdził czy nie mam przeciwwskazań do stosowania takiej antykoncepcji