Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Smartwatch dla dziecka, warto? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Smartwatch dla dziecka, warto? (/showthread.php?tid=34589)Smartwatch dla dziecka, warto? - Myszka - 07-10-2019 16:18

Czy warto dziecku kupić zegarek typu smartwach? Oczywiście nie chodzi mi o zegarek rozwinięty technologicznie, a raczej coś podstawowego jak zegarek KLUG, który ma krokomierz, funkcje dzwonienia na zdefiniowane numery czy lokalizator GPS. Czy warto i czy dzieci mogą takie coś mieć w szkole? Bo telefon tu odpada.


RE: Smartwatch dla dziecka, warto? - Iryss - 10-11-2019 14:25

Moim zdaniem to dobry pomysł. Również kupiłam smartwatch gps dla dziecka i dużo bardziej jest przydatny, niżby córka tradycyjny telefon nosiła do szkoły. Tym bardziej, że kiedy wraca ze szkoły ja jestem z mężem w pracy. Lokalizator gps to super sprawa.


RE: Smartwatch dla dziecka, warto? - tralinka - 20-11-2019 18:10

Pewnie, że warto jak dziecko jest już bardziej ogarnięte i chce się też mieć z nim większy kontakt. Bardzo fajne są zegarki dla dzieci z funkcją GPS, można w dowolnym momencie namierzyć gdzie jest dziecko. Na https://www.timetrend.pl/ na pewno mają w ofercie i to dobrych marek. Znajoma swojemu maluchowi tam właśnie kupowała i bardzo jest zadowolona.


RE: Smartwatch dla dziecka, warto? - marzyna - 29-07-2020 19:42

warto ale warto mu kupić sportowy jakiś jak się interesuje sportem na przykład mi band 5 https://erli.pl/produkt/xiaomi-mi-band-5/4112497 fajny jest, ale tak jak mowie to bedzie smartwatch dla starszego już dziecka


RE: Smartwatch dla dziecka, warto? - MichałWrok - 17-11-2020 11:12

Jeżeli jeszcze nie udało Wam się znaleźć ciekawych propozycji w zakresie smartwatchy dla swojego dziecka, czy także dla siebie w wydaniu sportowym to polecam odwiedzić https://ale.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=amazfit&submit_search= gdzie będziecie mogli dostęp zarówno do najlepszych producentów, modeli i jednocześnie licząc na naprawdę fajne ceny. Mam nadzieję, że uda Wam się podjąć racjonalną decyzję zakupową i dajcie znać jak będzie po wszystkim!