Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? (/showthread.php?tid=34230)



Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? - greecy - 02-07-2019 10:58

Jak w temacie - co uważacie na temat inwestowania na giełdzie?


RE: Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? - monikabert90 - 30-07-2019 16:22

Moim zdaniem nic w tym złego, jednak zanim zaczniecie inwestować na giełdzie, to najlepiej byłoby sobie wcześniej nieco na ten temat poczytać. Na stronie madtrader.pl/rodzaje-wykresow-gieldowych-liniowy-slupkowy-swiecowy znajdziecie sporo ważnych informacji na temat wykresów liniowych i słupkowych, polecam sobie poczytać Wink


RE: Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? - Amelka01 - 18-08-2019 19:47

Ja bym najpierw jednak skontaktowała się z osobą która zna sie na inwestowaniu. Mogę polecić Piotra Bralczyka http://zarabiajmy.pl/o-mnie/ ponieważ od wielu lat siedzi w tym temacie. Moja kuzynka korzystala z jego pomocy decydujac sie na fundusz inwestycyjny i sporo na tym zarobila.


RE: Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? - rejczel - 25-09-2019 13:15

Cześć, myślę, że inwestowanie na giełdzie to dobry, acz ryzykowny pomysł. Przed rozpoczęciem należy dokładnie zapoznać się z tematem, żeby zminimalizować ryzyko wpadki. Z drugiej strony, nie tylko giełda jest miejscem, na którym można inwestować. Istnieje dużo innych sposobów. Jednym z nich jest inwestowanie w obiecujące start upy. Tym zajmuje się Pan pankiewicz konrad, inwestor z otwartym umysłem, który chętnie daje szanse nowatorskim pomysłom.


RE: Inwestowanie na giełdzie - co myślicie? - alka - 31-10-2022 17:52

Prawdą jest, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, lecz czasami nie jest tak kolorowo. Chodzi o branie pieniędzy z instytucji pożyczkowych i przez to wejście w długi. Trzeba jak najszybciej poradzić sobie z problemem i rozwiązaniem może być na przykład konsolidacja kredytów Poznań . Polecam wziąć to pod uwagę, można pogadać z doradcami na przykład i się więcej w temacie dowiedzieć.