Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie (/showthread.php?tid=34170)

Strony: 1 2 3


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - karinos83 - 12-10-2020 15:45

Takich klinik jest sporo na rynku. Ale poziom jakości usług jest zróżnicowany. No i ceny też. Akurat Magiczną Klinikę mogę polecić z czystym sumieniem. I wysoka jakość usług, i konkurencyjne ceny. Często korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i mam porównanie.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - kajka22 - 15-10-2020 21:19

Akurat w Lublinie nie byłam w Magicznej Klinice, ale za to kilka razy odwiedziłam oddział w Gdańsku. Robiłam usta, bo chciałam ładnie wyglądać na weselu siostry. Zabieg w ogóle nie bolał, a efekt widać już po kilku dniach. Przyznaję, że kusząca była też cena. Dziewczyny, nie zastanawiajcie się, tylko zapiszcie się na wizytę.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - ewelina546 - 22-10-2020 10:11

Fiona11, potwierdzam, mają bardzo dużo oddziałów w całej Polsce, dzięki czemu każda z nas może trafić do świetnego specjalisty. Jakość zabiegów jest bardzo dobra, bo wykorzystują wyłącznie najlepsze specyfiki. Doktorzy są doświadczeni, a na ich korzyść działają też ceny – można znaleźć promocje na większość zabiegów.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - kajka22 - 26-10-2020 22:04

ewelina546, ja od lat korzystam z usług Magicznej Kliniki i jestem fanką ich zabiegów odmładzających. Często odwiedzam ich, gdy chcę poprawić nawilżenie i jędrność mojej skóry twarzy i dłoni. To naprawdę działa i polecam wszystkim dziewczynom, które mają suchą skórę. Ceny też są zachęcające.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - marysia8383 - 26-10-2020 22:10

Którym oddział Magicznej Kliniki zazwyczaj odwiedzacie? Bo ja odwiedziłam ich w Warszawie, ale słyszałam, że mają oddziały w całej Polsce i jestem ciekawa, czy np. w Olsztynie jakość też jest dobra. Akurat tam miałabym bliżej niż do stolicy. Interesuje mnie zabieg korekcji kształtu nosa, słyszałam, że robią go bezboleśnie.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - irena47 - 02-11-2020 11:03

Ja właśnie mam do Olsztyna najbliżej. I tam korzystam z Magicznej Kliniki. Nie wiem jak inne placówki, ale z tej w Olsztynie jestem mega zadowolona. Profesjonalna kadra, konsultacje przed każdym zabiegiem. Robię u nich bursztynowe odmładzanie skóry i usta kwasem. Polecam oba zabiegi Smile


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - marysia55 - 02-11-2020 20:22

Ja również polecam Magiczną Klinikę, korzystam z ich usług w Białymstoku. Często można trafić na fajne promocje. Cenię sobie tam zabieg modelowania ust. Za każdym razem wszystko odbywa się na wysokim poziomie, bardzo profesjonalnie. Usta wyglądają naturalnie i bardzo kobieco. Jestem zadowolona.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - ewelina546 - 02-11-2020 21:40

Irena47, możesz podać więcej szczegółów na temat modelowania ust? Do tej pory w Magicznej Klinice robiłam tylko zabiegi odmładzające na twarz. Jestem zadowolona z efektu, dlatego myślę nad kolejnymi zabiegami. Słyszałam, że modelowanie kwasem hialuronowym nie boli, a efekty są widoczne nawet przez kilka miesięcy.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - marysia55 - 05-05-2021 13:35

No powiększanie ust nie boli, bo jest podawane znieczulenie miejscowe, ale pozniej są opuchnięte i można odczuć dyskomfort, najlepiej zarezerwuj sobie kilka dni na to, żeby dojść do siebie.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - Paweł95 - 01-11-2021 11:42

Niezależnie od tego, gdzie decydujemy się wybrać na zabieg medycyny estetycznej, to magiczna klinika daje radę. Mają bardzo dobrych lekarzy medycyny estetycznej, ktorzy potrafią doradzić, zabiegi tanie, wszystko jak należy.