Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie (/showthread.php?tid=34170)

Strony: 1 2 3


Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - elenka - 21-06-2019 17:19

Witajcie Smile Czy są na forum mieszkanki Lublina, które miały już okazję korzystać z oferty Magicznej Kliniki ? Jestem ciekawa czy rzeczywiście warto się do nich wybrać na zabiegi związane z medycyną estetyczną ?


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - fiona11 - 21-06-2019 17:24

Oni prowadzą taki mobilną działalność i nie tylko w Lublinie można skorzystać z ich usług Smile Ja w Warszawie powiększałam sobie usta. Polecam to miejsce, mają świetnych i doświadczonych specjalistów Smile


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - elenka - 01-07-2019 20:21

fiona11 no właśnie ja się zamierzam wybrać na modelowanie ust Smile U jakiego lekarza byłaś ? czy jest jakaś konsultacja przed zabiegiem ? jak to wygląda pod kątem cenowym ? no i czy zabieg jest bardzo bolesny?


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - fiona11 - 03-07-2019 07:23

Ja akurat trafiłam do dr Świercza ale znajoma była na takim zabiegu u innej osoby i jest równie mocno zadowolona z efektu więc spokojnie, mają tu dobrych specjalistów Smile Jeśli chodzi o konsultacje to jak najbardziej jest ( bezpłatna). Ceny dużo niższe niż w innych klinikach medycyny estetycznej. Czy jest bolesny? Nieee, jak dla mnie w ogóle ( smarują wcześniej jakąś maścią znieczulającą).


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - elenka - 03-07-2019 07:43

aaa to jak bezbolesny to idę w ciemno hahaha Smile Na takie informacje liczyłam Smile Jestem nastawiona mega pozytywnie i mam nadzieje, że uda się uzyskać efekt o jakim marze Smile


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - dziewczynaszamana - 09-07-2019 12:31

Co to za klinika?


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - lolek59 - 24-07-2019 19:06

Swój wygląd można poprawiać zabiegami i nie jest to nic niebezpiecznego. Delikatnie da się powiększyć swoje usta wypełniaczem do ust Restylane Kysse. Już wiele kobiet sobie zrobiło zabieg i mają naturalnie większe usta. Jak jest to czyjś kompleks to tylko się decydować na taki zabieg.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - spryciula13 - 25-07-2019 11:47

Ja z czystym sercem mogę polecić Ci https://www.magicznaklinika.pl/ Jest to miejsce w którym z całą pewnością znajdziesz każdy zabieg jakiego potrzebuje twoja twarz, ja wykonałam tutaj usuwanie cieni pod oczyma i bardzo dobrze to wyszło, Pani Halina jestt niezastąpiona!


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - filipinka888 - 28-07-2019 12:07

Świetna ta klinika jak i inne tej samej firmy.Magiczna klinika już w Polsce jest chyba znana bo ma dużo swoich placówek, do których tak naprawdę wiele osób często odwiedza. Sprawdzi się nie w jednym zabiegu, ale we wszystkich.


RE: Magiczna Klinika w Lublinie. Opinie - fiona45 - 20-08-2019 21:40

Też jestem jak najbardziej za tą kliniką mnóstwo osób tam uczęszcza na zabiegi, różnego rodzaju, warto czasem szukać takich rozwiązań, aby poczuć się lepiej w swojej skórze. Ja robiłam usta i jestem zachwycona.