Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? (/showthread.php?tid=34)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Misterio - 11-06-2012 23:48

NIska ?Big Grin to nawet z płcią sie pomyliłem haha Big Grin


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Luna - 12-06-2012 13:59

(11-06-2012 23:30)Misterio napisał(a):  No dobrze zobaczymy czy mi wyjdzie Big Grin
Średniej wielkości dziewczyna 16 lat Big Grin Czarne włosy,zielone oczka koczyk w wardze i w brzuchu Big Grin Miła,ciepła i czasem wredna xd Ciekawe czy coś trfiłem xd

Trafiłeś z tym, że jestem dziewczyną(to dość oczywiste skoro piszę w rodzaju żeńskim) i trafiłeś też z charakterem. Nie zagłębiajmy się w to ile mam lat, w tej kwesti wolę pozostać anonimowa ;P


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Scelerisque - 12-06-2012 17:27

Luna, ok. 167cm wzrostu, pewnie miła, inteligentna dziewczyna, blondynka, niebieskie oczy? pewnie źle myślę :>

Luna bardzo kojarzy mi się z Harrym Potterem Smile


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Misterio - 12-06-2012 17:34

Scelerique Hmm opalona dziewczyna nie za wysoka z czarnymi włosami i błękitnymi oczkami ;P
Do do charakteru to wyrozumiała miła pomocna i troskliwa taka cicha woda (cicha woda brzegi rwie) Big Grin I nie wiem czemu ale Twój nick kojarzy mi sie z Seleną Gomez haha Big Grin


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Misterio - 12-06-2012 17:45

(12-06-2012 17:39)Scelerique napisał(a):  Ojej, Misterio w zasadzie z niczym nie trafiłeś Tongue
Blondynka, blada, 163cm, niebiesko-szare oczy, wredna i arogancka. Tez nie wiem czemu Ci sie z nia kojarzy Tongue

A Ciebie opiszę tak: wysoki, brunet, ciemne oczy, zabawny i z ciekawą osobowością Smile

O kolejna blondyneczka ^^
A Ty znów wszystko trafiłaś Tongue


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Piotr - 16-06-2012 13:17

Przepraszam ale muszę Cię ocenić, po twoich postach wnioskuję, że nie masz dziewczyny, w ciągu 8 dni napisałeś 180 postów, a większość z nich na "spam tematach" tzn szukasz przyjaciół, na forum byłeś zalogowany ponad 1 dzień, czyli dużo siedzisz przy kompie, możliwe, że jesteś z pokolenia JP ponieważ słuchasz jak to ująłeś "rapu z podziemia",
pewnie sam słuchasz grupsona albo innych tego typu pseudo raperów.
Masz może 15-16 lat oceny na poziomie 2-3.
Pozdro Yo


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - dzelaa - 16-06-2012 13:56

Piotr.. hm umiesz gotować to jest dobrze Big Grin pewnie wysoki(177) wyprostowany, zielone oczy no i nie wiem co jeszcze Tongue


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - natiwes - 16-06-2012 15:14

dzelaa- Blondyna średniego wzrostu (165) zielone oczy jasna karnacja


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - dzelaa - 16-06-2012 15:55

moje przeciwieństwo Tongue


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - dzelaa - 16-06-2012 16:44

dobrze, że chociaż oczy zgadłam Big Grin jak ja lubie takich wysokich chłopaków Big Grin zawsze niższych od siebie znajduje Big Grin