Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? (/showthread.php?tid=34)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Zepsuta. - 07-06-2012 22:42

Zgadłaś że niska i szczupła, włosy mam jasny blond a oczy niebiesko szare Big Grin.

Achi009, włosy ciemne, zielone oczy, może 178cm wzrostu ;>


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - achi009 - 07-06-2012 23:01

(07-06-2012 22:42)Zepsuta. napisał(a):  Zgadłaś że niska i szczupła, włosy mam jasny blond a oczy niebiesko szare Big Grin.

Achi009, włosy ciemne, zielone oczy, może 178cm wzrostu ;>
http://zdrowo.info.pl/nadwaga.html
włosy jasne ;D zielone oczy 184 cm wzrostu Big Grin
prawie trafiłaś:>


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Zepsuta. - 07-06-2012 23:02

tylko oczy trafiłam Big Grin


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - achi009 - 07-06-2012 23:05

było się postarać lepiej ;D
http://porady.zdrowo.info.pl/grube-dzieci.html


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Gosiaaczek_ - 08-06-2012 16:57

Archi. hmmmmm...
Wysoki, szczuply, 175 cm wzrostu, fan Dragon Balla Big Grin wysportowany.


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Bankai - 08-06-2012 17:02

Czarnowłosa kobieta o kształtnej budowie i zielonych oczach. Rysy twarzy miłe dla oka, a głos niczym u Nimfy.

Nie wiem czemu ale nazwa użytkownika kojarzy mi się z imieniem które mi się dobrze kojarzy ^^


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Gosiaaczek_ - 08-06-2012 17:04

(08-06-2012 17:02)Bankai napisał(a):  Czarnowłosa kobieta o kształtnej budowie i zielonych oczach. Rysy twarzy miłe dla oka, a głos niczym u Nimfy.

Nie wiem czemu ale nazwa użytkownika kojarzy mi się z imieniem które mi się dobrze kojarzy ^^


Hahah, marzenie.
Jestem blondynką, z niebieskim pasemkiem kolo oka, dwa tunele, septum w nosie, w wardze mialam ale wyciaglam, jedyne co sie zgadza to rysy twarzy i glos Big Grin Tongue


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - P b - 08-06-2012 17:04

Średniego wzrostu dziewczyna, blondynka, kolczyki w uszach, niebieskie ? albo zielone oczy xD Ubrana w białą sukienke, na czarnych obcasach. W reku piwo, a w drugiej dłoni ściskasz żarzącego sie papierosa, firmy Malboro. Hmm... Mniewiecej tyle, włosy długie poniżej ramion xD Jakiś naszyjnik i bedzie to co mam przed oczami Tongue


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Gosiaaczek_ - 08-06-2012 17:07

(08-06-2012 17:04)P b napisał(a):  Średniego wzrostu dziewczyna, blondynka, kolczyki w uszach, niebieskie ? albo zielone oczy xD Ubrana w białą sukienke, na czarnych obcasach. W reku piwo, a w drugiej dłoni ściskasz żarzącego sie papierosa, firmy Malboro. Hmm... Mniewiecej tyle, włosy długie poniżej ramion xD Jakiś naszyjnik i bedzie to co mam przed oczami Tongue

Brunet, wysoki, szare oczy, sportowiec, lubi dlugie rozmowy, nie wstydzi sie dziewczyn.

_______
A co do mnie. zgadles z blondynka i kolczykami, ale biały i czarny, zielone oczy.. no zielono szare. Big Grin haha ja i sukienka, marzenie kolego Big Grin Tongue , obcasy to samo, trampki vansy i glany to moi koledzy Big Grin. włosy, no racja. A co do papierosow i piwa, Ciii. Big Grin


RE: Jak wyobrażamy sobie użytkownika wyżej ? - Misterio - 08-06-2012 17:07

Gosiaczek Ja obstawiam tak malutka blondyneczka (małe jest piękne) z dużymi błękitnymi oczkami która lubi chodzić w leginsach Big Grin Posiadasz kolczyk w brzuchu Big Grin Lubisz dobrze sie bawić na dyskotekach i koncertach Big Grin