Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zainwestuj w UBER IPO i zacznij zarabiać - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komputery&Internet (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zainwestuj w UBER IPO i zacznij zarabiać (/showthread.php?tid=33981)Zainwestuj w UBER IPO i zacznij zarabiać - marcinno - 09-05-2019 23:32

Zastanawiasz się nad inwestowaniem. Trzymasz swoje pieniądze w gotówce lub na koncie i szukasz inwestycji? Teraz mam dla Ciebie pomysł w który sam inwestuje i uważam że może być to jeden z lepszych pomysłów ostatnich miesięcy. Właśnie na światowej giełdzie debiutuje Uber i chyba każdy z nas na tym forum doskonale wie czym jest Uber i jak mocno rozwija się na całym świecie. Obecnie jest możliwości kupienia akcji w bardzo dobrej cenie. Taka promocją pewnie nie będzie trwała cały czas.

Zacznij od pewnej inwestycji w UBER IPO i obserwuj jak zmienia się zysk Twojej inwestycji. W inwestowaniu zawsze należy być ostrożnym i inwestować tyle ile możemy stracić. Dlatego ja na początek postanowiłem zainwestować 5.700zł liczę że na koniec roku będę miał 10.000zł A czy ty juz wiesz w co warto inwestować?

Przeczytaj więcej o tym całym projekcie: https://www.academy-bitcoin.com/trade-uber-ipo-na-gieldzie/

Dostępna jest pełna analiza, ryzyko możliwości inwestycji. Pełna dokumentacja i analiza. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w takim inwestowaniu napisz również w tym temacie. Jestem już trochę na tym forum i zagładam od czasu do czasu więc będę mógł co jakiś czas odpowiedzieć na wasze pytania.


RE: Zainwestuj w UBER IPO i zacznij zarabiać - Beata33 - 27-07-2019 08:10

Kiedyś sporo zainwestowałem w kryptowaluty, ale potem jak nagle cały rynek poleciał trochę mnie zmierziło. Mimo wszystko wierzę, że to dobra inwestycja i z czasem jeszcze się zwróci jak zacznie się fomo. Smile Śledzę teraz informacje w różnych miejscach oraz te udostępnione na Tokeneo i powoli myślę o tym, by wrócić z kapitałem. Jest ciężki moment, więc prawdopodobnie to może być dobry czas na zakup i ponowne wejście w rynek.