Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zmywaka do kuchni - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Zmywaka do kuchni (/showthread.php?tid=33973)

Strony: 1 2


Zmywaka do kuchni - Urd - 08-05-2019 20:23

Z żoną planujemy mały remont w kuchni, oprócz tego do wymiany mamy na pewno zmywarkę, nasza obecna jest już dosyć wysłużona. Teraz sporo jest różnych modeli na rynku, a nie bardzo sie orientujemy. Robimy małe rozeznanie, że tak powiem i szkamy czegos dobrego i trwałego. Ktoś coś?


RE: Zmywaka do kuchni - persymona - 09-05-2019 11:29

Ja mam zmywarkę electrolux i jestem bardzo z niej zadowolona. Mają dużo fajnych modeli, my wybraliśmy taką z systemem controlLift, można kosz podnieść do góry więc nie trzeba się tak schylać, dużo łatwiej tak wyciągać i wkładać naczynia. Prowadnice są bardzo dobre, nie trzeba się szarpać żeby wysunąć kosz. Naczynia wychodzą super czyste i można pakować praktycznie do szafek bo wszytko suche.


RE: Zmywaka do kuchni - zosienka - 11-06-2019 15:32

Czytałam o tej opcji z wysuwanym koszem w Electroluxie. Wydaje mi się to naprawdę sensowne. A czy to prawda, że po zakończeniu mycia zmywarka ta sama się otwiera?


RE: Zmywaka do kuchni - kajteeek - 12-06-2019 09:06

Zmywarka może być przydatna, choć nie wiem jak wygląda zużycie wody. No i nie wszędzie się sprawdzi, w małych kuchniach zazwyczaj trzeba starać się o odpowiednie zagospodarowanie każdej przestrzeni.


RE: Zmywaka do kuchni - persymona - 14-06-2019 21:47

(11-06-2019 15:32)zosienka napisał(a):  Czytałam o tej opcji z wysuwanym koszem w Electroluxie. Wydaje mi się to naprawdę sensowne. A czy to prawda, że po zakończeniu mycia zmywarka ta sama się otwiera?
jeśli ma funkcję air dry to tak, właśnie to taki myk że jak skończy się mycie to drzwiczki się uchylają i naczynia ładnie dosychają, szczególnie to widać po plastikowych rzeczach z którymi zawsze miałam problem bo zostawały wilgotne.


RE: Zmywaka do kuchni - Urd - 18-06-2019 20:42

A co myślicie o zmywarce właśnie Electroluxa z systemem ComfortLift?


RE: Zmywaka do kuchni - persymona - 19-06-2019 22:53

Pisałam parę postów wyżej o tej zmywarce Wink to bardzo wygodna opcja, plecy odciążone, mi się nakłada naczynia dużo łatwiej, ktoś miał super pomysł z tym comfort lift.


RE: Zmywaka do kuchni - magda676 - 26-06-2019 10:56

Lubicie myć naczynia? Bo ja powiem szczerze, że dla mnie jest to bardzo nuda czynność i po prostu nie lubię tego robić, dlatego szukam jakiś fajnych płynów, które zadziałają szybko i odejmą mi trochę czasu pracy. Na stronie https://yope.me/sklep/plyny-do-naczyn.html widziałam płyn do naczyń z fajnym naturalnym składem, będzie działał?


RE: Zmywaka do kuchni - Maszka - 30-06-2019 22:52

Nie do końca rozumiem, jak taki ComfortLift działa... Co w tym fajnego?


RE: Zmywaka do kuchni - persymona - 31-07-2019 21:38

comfort lift polega na tym, że lekkim ruchem podnosisz do góry dolny kosz i masz do wtedy na wysokości brzucha, lżej się tak wyjmuje i wkłada naczynia, nie trzeba się zginać i męczyć kręgosłupa.

chodzi o to że kosz się podnosi do góry, nie musisz się schyać żeby dosięgnąć naczyń czy je załadować, bo kosz jest na wysokości brzucha wtedy, ja uważam że to bardzo przydatna rzecz, łatwiej załadować i rozładować zmywarkę.