Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
moczenie się dziecka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: moczenie się dziecka (/showthread.php?tid=33944)

Strony: 1 2


RE: moczenie się dziecka - Areni - 28-07-2020 01:32

Wyżej wspomniałam o aplikacji, którą możesz pobrać ze strony suchego poranka. Jest darmowa i na pewno Ci się przyda Smile


RE: moczenie się dziecka - fromja - 27-08-2020 00:41

dzięki Big Grin już sobie tę apkę ściągnęłam i od miesiąca zapisujemy obserwacje, jutro wizyta u nefrologa, widziałam, ze na suchym poranku można pobrać audiobook z bajkami, synkowi się podoba


RE: moczenie się dziecka - Areni - 31-08-2020 00:07

Fajną sprawą jest też to, że możesz od nich https://suchyporanek.pl/ksiazka/ ściągnąć sobie, a właściwie dla dziecka książkę, audiobook, czytany przez Zborowskiego Smile też może być pomocny dla dziecka.


RE: moczenie się dziecka - Maszka - 01-09-2020 22:45

Audiobook? Zaciekawiłaś mnie. Możesz napisać coś więcej? Coś się płaci za pobranie?


RE: moczenie się dziecka - fromja - 23-09-2020 16:49

audiobook można pobrać za darmo, jest podzielony na kilka odcinków po 8-9 minut, bardzo przyjemnie sie słucha


RE: moczenie się dziecka - Maszka - 01-10-2020 00:44

A czy to ma jakiś określony wpływ na dziecko?


RE: moczenie się dziecka - fromja - 30-10-2020 16:03

na pewno pokazuje dziecku, że nie tylko jemu się takie przygody przytrafiają. Nam się fajnie tego słuchało, bo lektor przyjemny


RE: moczenie się dziecka - Areni - 11-11-2020 01:51

My włączamy przed snem, akurat jeden "odcinek" jest odpowiedni czasowo Smile Mam wrażenie, że w naszym przypadku trochę pomogło na stres, wstyd, jak wyżej napisała fromja, pozwala zrozumieć dziecku ten problem.


RE: moczenie się dziecka - Maszka - 09-03-2021 00:47

U nas też się Przygody Jacka przyjęły. Teraz to obowiązkowa pozycja przed snem. Smile Mam nadzieję, że jeszcze coś takiego się pojawi i bardzo chętnie ponownie z panem Zborowskim.


RE: moczenie się dziecka - Tym - 04-11-2021 02:24

Przyczyny mogą być naprawdę różne, więc nie ma co się tutaj zamykać na jakieś opcje. Właśnie dlatego ja uważam, że akurat nefrolog dzieciecy byłby dobrym wyborem w kontekście sprawdzenia, czy czasem nie dzieje się coś poważnego. Lepiej chuchać na zimne Smile