Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ból pleców - jakaś maść? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Ból pleców - jakaś maść? (/showthread.php?tid=33936)

Strony: 1 2


Ból pleców - jakaś maść? - Urd - 29-04-2019 18:46

Ostatnio jakoś tak plecki mnie pobolewają, macie jakies maści ewentualnie kremy przetestowane?


RE: Ból pleców - jakaś maść? - patisia78 - 10-05-2019 18:07

Nie wiem czy maść ci tak pomoże, uważam że lepiej sie jest udac do specjalisty, zaleci na pewno jakieś zabiegi, leki. Nie wiem skąd jesteś ale mój sąsiad polecił mojemu bratu Szpital Carolina tutaj leczą właśnie ból i schorzenia kręgosłupa. No jesli nie masz daleko to może udaj sie tutaj.


RE: Ból pleców - jakaś maść? - Amelka01 - 25-05-2019 23:25

Nie saze zeby tutaj mogla skutecznie pomoc jakakolwiek masc. Lepiej wybrac sie na odpowiednią rehabilitację. To poważna sprawa i nie warto zwlekac. Na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty. Akurat ja wolę od razu udać się do specjalisty jesli coś się dzieje. Ostatnio np byłam na rehabilitacji i rezonansie w Krakowie bo tam mają stosunkowo tanio i dobrych specjalistów. Rejestrujesz sie tutaj http://www.rehabilitacje.org na takie wizyty. Jest szybko i dokładnie. Teraz przechodzę skuteczną rehabilitację i jest ok.


RE: Ból pleców - jakaś maść? - dzika_pantera - 31-05-2019 14:24

A może lepiej pomoże Ci lekarz od kręgosłupa niż maść? Może ugasi ból, ale nie zdiagnozuje źródła problemu. Polecam dokładnie się zbadać.

Też zaczynam rehabilitacje, nabawiłam się urazu na nartach i uszkodziłam sobie bark. Na początku nic z tym nie zrobiłam, ale później lekarz wysłał mnie na badanie, które nazywa się Artroskopia barku i okazało się, że to nie jest zwykłe stłuczenie, więc dobrze jest się zbadać od czasy, do czasu.


RE: Ból pleców - jakaś maść? - Morwa - 17-07-2019 09:46

Czasami potrzebne jest zastosowanie większych środków, skuteczniejszych, chociażby sterydów. Tym bardziej jeśli występuje wysunięcie dysku, tak jak napisali o tym w tym https://www.naszrynek.pl/wiadomosci/s/3000,zewnatrzoponowe-blokady-kregoslupa-co-warto-wiedzi artykule.


RE: Ból pleców - jakaś maść? - Inżynier Mamoń - 30-07-2019 10:18

Może warto po prostu zapytać w aptece, co polecają?


RE: Ból pleców - jakaś maść? - karumas - 19-08-2019 11:36

Aby dowiedzieć się wiecej o tym wejdz na https://bognernet.eu


RE: Ból pleców - jakaś maść? - ignorantka - 25-08-2019 21:11

Leczenie za pomocą maści to tylko półśrodek - likwiduje się efekt a nie przyczynę. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie leczenie kręgosłupa w Warszawie. Co prawda po zabiegach operacyjnych potrzeba czasu, by wrócić do formy, jednakże potem poprzednio występujące dolegliwości znikają lub tez są mocno zmarginalizowane.


RE: Ból pleców - jakaś maść? - nastoloatka - 07-09-2019 23:03

Maść? A nie lepiej zafundować swojemu organizmowi coś bardziej skutecznego, co nam faktycznie pomoże? Poczytaj o terapii polem magnetycznym urządzeniem biomag, to jest hit już od jakiegoś czasu i co ważne - faktycznie działa.


RE: Ból pleców - jakaś maść? - Myszka - 14-09-2019 11:40

A wiecie, że większość bólów pleców / kręgosłupa nie jest spowodowana żadną chorobą? W wielu przypadkach wystarczają regularne ćwiczenia rozciągające. Na https://benchk.com/codzienne-rozciaganie-dlaczego-jest-tak-wazne/ jest dość ciekawy artykuł na ten temat właśnie. Zamiast szukać leków czy maści warto poćwiczyć i to na pewno pomoże.