Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Klejenie butów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Klejenie butów (/showthread.php?tid=33929)

Strony: 1 2


Klejenie butów - Urd - 28-04-2019 21:09

Buty mi się lekko zaczynają rozklejać, a to po gwarancji i moje ulubione. Można sobie z tym w domu samemu poradzić?


RE: Klejenie butów - oetadam - 04-05-2019 20:09

Witam! Urd, zachęcam Cię zatem do wypróbowania kleju TADAM®, który jest przeznaczony głównie do butów sportowych (inne także pomoże skleić). To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl


RE: Klejenie butów - persymona - 09-05-2019 12:23

Jak potem ten klej przechowywać, żeby dało się go potem użyć? Na ile butów jedno opakowanie wystarczy?


RE: Klejenie butów - Urd - 15-05-2019 18:09

A to nie wiedziałem nawet, że taki klej jest. A gdzie moge go kupić?


RE: Klejenie butów - kajteeek - 16-05-2019 09:41

Są przecież specjalne kleje szewskie i można je o dziwo (!) kupić nawet w pierwszym lepszym markecie!


RE: Klejenie butów - dziewczynaszamana - 16-05-2019 12:35

W Auchan taki klej widziałam Big Grin


RE: Klejenie butów - oetadam - 18-05-2019 21:59

(09-05-2019 12:23)persymona napisał(a):  Jak potem ten klej przechowywać, żeby dało się go potem użyć? Na ile butów jedno opakowanie wystarczy?

Witam! Persymona, właściwe oczyszczenie dozownika po użyciu jest niezwykle istotne. W tym celu zalecamy użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać klej TADAM® w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl


RE: Klejenie butów - Urd - 23-05-2019 22:05

Okej, dzięki za odpowiedź. A czy stosowanie tego kleju jest jakoś skomplikowane?


RE: Klejenie butów - persymona - 27-05-2019 16:58

Urd użycie jest proste, bo już klej kupiłam i skleiłam nawet kilka par. Oczyszczasz miejsce klejenia, na jedną powierzchnię nakładasz klej, przyciskasz przez minutę i potem odstawiasz na kilka godzin.


RE: Klejenie butów - oetadam - 01-06-2019 16:50

Witam! URD, klej TADAM® możesz z łatwością kupić w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Witam! Urd, jak napisała persymona - klejenie nie jest skomplikowane i należy stosować sę do wymienionych zasad.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl