Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
e-recepta, co i jak? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: e-recepta, co i jak? (/showthread.php?tid=33928)



e-recepta, co i jak? - Urd - 28-04-2019 16:07

Tak się zastanawiam, czy te całe e-recepty są bardzo ciężkie w zrealizowaniu? Jak z tym jest?


RE: e-recepta, co i jak? - persymona - 16-05-2019 19:30

Nic w tym trudnego, na pewno możesz je zrealizować w sieci aptek Doz. Tylko najpierw musisz sobie założyć konto pacjenta.


RE: e-recepta, co i jak? - Urd - 31-05-2019 20:53

A mowa tutaj o stacjonarnych aptekach doz, tak? Jak wygląda zakładanie takiego konta, to trzeba internetowo czy mogę dokonac tego już na miejscu w aptece?


RE: e-recepta, co i jak? - Areni - 31-05-2019 22:18

No właśnie też widziałam u nas na drzwiach w DOZie, że jest możliwość realizacji e-recepty. Sama jeszcze nie korzystałam, słyszałam, że trzeba wcześniej założyć gdzieś konto.


RE: e-recepta, co i jak? - Urd - 07-07-2019 16:58

W aptekach DOZ długo się czeka na leki z takiej recepty elektronicznej? Jak z tym jest?


RE: e-recepta, co i jak? - shizune - 10-08-2019 11:15

O e-zwolnieniach to słyszałam, ale o e-recepcie dużo mniej i nigdy takiej nie dostałam. Moim zdaniem kiedyś wszędzie będą takie, na wszystko, ale to pewnie jak będę oczy zamykać, czyli za jakieś 50 lat. Tak to niestety jest w medycynie. Za to teraz to można tyle suplementów na wagę kupić, że to głowa mała, ale nie wszystkie są bezpieczne. Poczytajcie o tym tu https://slim-express.pl/obstilax-i-jego-wplyw-na-odchudzanie/ .


RE: e-recepta, co i jak? - Urd - 30-08-2019 12:14

Faktycznie to proste się okazało, nie robili mi w DOZ żadnych problemów, receptę zrealizowałem od razu.


RE: e-recepta, co i jak? - Areni - 31-08-2019 00:31

Słuchaj, nie sądzę, że trzeba byłoby czekać na realizację takiej e-recepty. Myślę, że czasowo wychodzi podobnie jak w przypadku realizacji tej tradycyjnej, papierowej.


RE: e-recepta, co i jak? - zuzkazz25 - 03-09-2019 12:20

Nigdy nie korzystałam z tego typu usług więc nie wiem co i jak