Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
wózki firmy Expander - warto kupić ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: wózki firmy Expander - warto kupić ? (/showthread.php?tid=33762)



wózki firmy Expander - warto kupić ? - elenka - 01-04-2019 08:05

Czy ktoś z Was używa lub uzywał wózka firmy expander i zechce podzielić się opinią ? Rozglądałam sie właśnie za czymś dla synka, który przyjdzie na świat w czerwcu. Tu spodobał mi się wygląd i cena ;p będę wdzięczna za wszystkie opinie Smile


RE: wózki firmy Expander - warto kupić ? - fiona11 - 04-04-2019 13:28

ooo chętnie podepnę się do tematu bo o firmie pierwsze słyszę a właśnie zerknełam na ich stronę i fajnie wyglądają te wózki. ja co prawda będę rodzić dopiero we wrześniu ale generalnie zakupy planuje zrobić już wcześniej żeby potem nie kupować wszystkiego na ostatnią chwilę.


RE: wózki firmy Expander - warto kupić ? - ninjaa - 11-04-2019 10:21

pewnie, że warto Smile nie dość, że sa super pod kątem jakościowym to jeszcze mozna je kupić w rozsądnej cenie Smile my zdecydowaliśmy się na zakup modelu Xenon ale w ofercie znajdziecie też inne Smile jakbyscie mialy jakieś pytania to chętnie odpowiem Smile


RE: wózki firmy Expander - warto kupić ? - elenka - 16-04-2019 16:38

ninjaa super, że się odezwałaś Smile xenon faktycznie wygląda super. Interesuje mnie wszystko w zasadzie Smile także napisz tak szczerze co o nim myslisz, jakie ma funkcje, jakie były dodatki w zestawie itd.


RE: wózki firmy Expander - warto kupić ? - ninjaa - 17-04-2019 07:54

jak dla mnie to wózek idealny - nowoczesny, wygodny i bezpieczny dla dziecka. Jeśli chodzi o dodatki to w komplecie dostajesz do niego m.in moskitiere, folie przeciwdeszczowa, pokrowiec na nózki i fajną dużą torbę ( idealna na wszystkie bibelotki). Lekki aluminiowy stelaż, duża gondola, mocne koła.


RE: wózki firmy Expander - warto kupić ? - sammas - 11-06-2019 14:53

Teraz do każdego porządnego wózka masz jakieś dodatki, poza tym mój x-lander ma wbudowana moskitierę a do tego jeszcze diody led w podnóżku, żaden inny wózek tego nie ma a to jednak poprawia bezpieczeństwo bo wózek widać z daleka zwłaszcza zimą kiedy wcześnie robi się ciemno