Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Smaczna pizza gdzie ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Smaczna pizza gdzie ? (/showthread.php?tid=33736)



Smaczna pizza gdzie ? - Tapikur - 27-03-2019 14:42

Zależy jeszcze, kogo jakie miasto interesuje ale dla mnie nr 1 jest Pizza Party we Wrocławiu. Smacznie i widać , że dbają o jakość. Amerykańska pizza z dużą ilościa składników i sera.


RE: Smaczna pizza gdzie ? - buziak_06 - 08-04-2019 13:23

Ja często robię pizzę sama w domu. Wtedy mogę dodać do niej swoje ulubione dodatki Wink


RE: Smaczna pizza gdzie ? - Tajemniczy_Don_Pedro - 09-04-2019 14:52

Ja jestem leniwy, więc zwykle jednak zamawiam.


RE: Smaczna pizza gdzie ? - Eagle - 16-04-2019 13:03

(08-04-2019 13:23)buziak_06 napisał(a):  Ja często robię pizzę sama w domu. Wtedy mogę dodać do niej swoje ulubione dodatki Wink

Przecież w przypadku bardzo wielu restauracji można zamówić pizzę ze swoimi ulubionymi składnikami. Tak jest choćby w przypadku Szkutni. To naprawdę ciekawa restauracja Warszawa Białołęka, w której można zamówić właśnie pizzę skomponowaną z wybranych przez siebie składników.

Wink


RE: Smaczna pizza gdzie ? - Arturro - 11-06-2019 12:53

Mi najbardziej smakują pizze zaserwowane na drewnianej desce. Deska do pizzy wykonana z drewna gwarantuje, że pizza będzie świetnie smakować. Trudno mi stwierdzić jaka pizzeria w waszej okolicy ma takie deski, ale jak zobaczycie to koniecznie sprawdźcie.