Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
e-recepta - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: e-recepta (/showthread.php?tid=33707)

Strony: 1 2


RE: e-recepta - shizune - 30-01-2020 16:58

Byłam ostatnio u lekarza rodzinnego, bo powstało mi odparzenie pod piersią i chciałam, żeby mi coś zapisał. I tam po raz pierwszy spotkałam się z e-receptą. I powiem wam, że to naprawdę jest wygodne, ale i przede wszystkim wcale nie takie wymagające. I czytelniejsze są te recepty. A na to moje schorzenie dostałam Octenistare i naprawdę pomogło, to super krem.


RE: e-recepta - yoohoo - 04-02-2020 10:40

No tak, aptekarze mają zdecydowanie ułatwione zadanie. Nie muszą godzinami czytać tych bazgrołów...


RE: e-recepta - kardamonka - 17-04-2020 19:03

Ja z powodu zamkniętej przychodni prosiłam lekarza w serwisie lekarzonline.eu o wypisanie e-recepty na leki które na co dzien przyjmuje. Gdyby nie wprowadzili e-recept to taka konsultacja online nie była by w ogóle możliwa!


RE: e-recepta - bluem - 30-05-2020 21:48

Tak, teraz to nie jest żaden problem, ja receptę na tabletki antykoncepcyjne vines dostałam receptę bez problemu, zadzwoniłam do przychodni a potem dostałam kod na telefon i mogłam wykupić je w aptece bez problemu


RE: e-recepta - zosienka - 09-06-2020 13:32

E-recepta to rozwiązanie faktycznie bardzo przydatne. Ja swoje od zawsze realizuję w aptekach DOZ. Jako jedni z pierwszych w ogóle wprowadzili obsługę tego systemu.


RE: e-recepta - berenika22 - 19-06-2020 11:40

Konsultacje medyczne wraz z e-receptami dostępne na https://doktor-online.pl to idealne rozwiązanie w obecnych czasach na porady lekarskie bez konieczności wizyty w przychodniach.


RE: e-recepta - Areni - 20-06-2020 01:08

A wyobrażacie sobie w tym momencie, przy tej pandemii, funkcjonowanie bez elektronicznej recepty? Kurcze, jak dobrze, że zostało to wprowadzone i miałam czas na ogarnięcie jak to się załatwia (dzięki, że DOZ szybko wprowadził taką możliwość)