Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
"Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: "Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely (/showthread.php?tid=336)



"Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - Bankai - 26-06-2012 19:39

Witam! Czytał ktoś książkę podaną w tytule? ^^ Jakie macie recenzje, odczucia z nią z wiązane? Polecacie czy raczej odradzacie? Smile


RE: "Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - martine2zz - 23-03-2017 19:28

Nie czytałem tej książki. Czy mógłbyś ją streścić w kilku zdaniach? Co jakiś czas lubię przeczytać książkę.


RE: "Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - dereby - 15-03-2018 23:48

Brzmi ciekawie, ale też niestety jeszcze jej nie czytałam.


RE: "Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - karinos83 - 30-03-2018 11:03

Jeśli lubicie czytać, spróbujcie koniecznie przeczytać książkę Moniki Marin pt. „Kroniki Saltamontes”. Do tej pory ukazały się dwa tomy, już niedługo ma się ukazać tom kończący trylogię. To wspaniała opowieść o perypetiach dwóch chłopców, Adama i Aleksa, którzy wędrują by znaleźć swój wymarzony dom. Warto spróbować, nie będziecie mogli się oderwać, gwarantuję.


RE: "Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - jolancia - 24-04-2018 16:42

Właśnie przymierzam się do jej przeczytania Big Grin


RE: "Czarny Sakrament" Christina McKenna, David M. Kiely - edek223was - 28-04-2018 10:49

Sam przeczytałem to kilka razy i nic ciekawego nie zobaczyłem tutaj

_______________________________
In Between