Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Gdzie wesele? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Gdzie wesele? (/showthread.php?tid=3338)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Gdzie wesele? - chodakowski1 - 15-06-2018 13:18

Wesele organizowałem w domu weselnym. Nowo powstałe, także byłem jednym z klientów pierwszych. Magia.


RE: Gdzie wesele? - bluem - 17-06-2018 20:01

Takie miejsca są najlepsze na organizację wesela bo są odpowiednio przygotowane. Też szukaliśmy odpowiedniej sali która by spełniała nasze oczekiwania pod względem menu, wielkości ale też odpowiedniego wystroju i tu Albizja w Lemanach nie ma po prostu sobie równych


RE: Gdzie wesele? - reversa - 22-06-2018 09:55

Piękna sala weselna jest w Chmielnie - Krzewi Róg. Bardzo ładna, zadbana, z super wystrojem. Smile byłam tam już parę razy na imprezach i na prawdę za każdym razem bawiłam się wyśmienicie.


RE: Gdzie wesele? - Kitin - 25-06-2018 23:36

Bardzo fajna opcja w ostatnim czasie to wesele całkowicie w plenerze Hotel na Błoniach fajnie to opisał - http://hotelnabloniach.pl/blog/slub-wesele-plenerze-zalety-wady/ bo wiadomo takie wesele ma wiele zalec, ale również i wad w naszym klimacie, ale na pewno warto coś takiego rozważyć.


RE: Gdzie wesele? - Tajemniczy_Don_Pedro - 28-06-2018 20:29

Wszystko jedno gdzie, liczy się z kim.


RE: Gdzie wesele? - Amelka01 - 30-06-2018 02:56

Warto zorganizowac wesele w lokalu Ok Wine Bar http://www.okwinebar.com/ we Wroclawiu. Są nieopodal rynku w bardzo dogodnym miejscu - wnętrza są świetnie zaaranzowane a kuchnia przepyszna. Nikt nie ma w okolicy takich win jak oni Smile


RE: Gdzie wesele? - bluem - 08-08-2018 13:47

Myślę że jeśli szukacie czegoś w Lublinie i okolicach to zajazd Hetman w Łuszczowie będzie idealny na wszelkiego rodzaju imprezy, miejsca jest tam dość a kuchnia jedna z najlepszych w regionie


RE: Gdzie wesele? - spryciula13 - 18-08-2018 14:17

Jeżeli chcesz organizować wesele to polecam Ci wesele warszawa i okolice Organizacja wesela w warszawie i okolicy to bardzo dobry pomysł jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane wesele Smile Warto sie zapoznać z tą ofertą, ponieważ wesele w warszawie i okolicy bedzie niezapomnianym przeżyciem.


RE: Gdzie wesele? - marcela - 22-08-2018 23:09

W lubuskim niedawno znajoma szukała i bardzo dobre opinie i duże wrażenie zrobiła na nas sala w Ośrodku Nad Borkiem, tak się złożyło że byłyśmy tam w zeszłym tygodniu na weselu i następnego dnia zaraz zarezerwowała termin na swoje wesele. Magicznie tam jest i bajecznie, ośrodek jest nad jeziorem, z dala od zgiełku miasta, pięknie urządzona sala, dopracowana na zewnątrz jest gdzie wyjść, zrobić zdjęcia. Jedzenie też na najwyższym poziomie, dobrze doprawione i ładnie podane. Panie z obsługi bardzo sprytnie sobie radziły, nic nie brakowało gościom.


RE: Gdzie wesele? - Henryk3 - 24-08-2018 15:14

Jak szukacie fajnej sali w dolnośląskim to polecam Austerię Niemczańską. Byłem tam ponad miesiąc temu na przyjęciu weselnym i było naprawdę fajnie. Sala jest połozona w fajnej lokalizacji, jest tam też hotel, więc od razu gości mozna przenocować. Fajna miejscówka na wesele.