Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
co sądzicie o firmie Euro Cart ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: co sądzicie o firmie Euro Cart ? (/showthread.php?tid=33093)

Strony: 1 2


co sądzicie o firmie Euro Cart ? - ninjaa - 06-03-2019 20:32

Hej Smile w najbliższym czasie chce kupić wózek dla mojego synka. szukam porządnej spacerówki ( może być parasolka). Poczytałam co nieco o Euro Cart i sporo osób poleca ich wózki. Co sądzicie ?


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - veronaa - 12-03-2019 18:20

wcale się nie dziwie bo euro cart ma dobrej jakości wózki a do tego naprawdę niedrogie Smile Mypóki co jezdzimy passo ( to model 3w1) ale jak młoda podrośnie na pewno kupimy też jakąś parasolkę Smile


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - fiona11 - 18-03-2019 11:41

euro cart jest super. Ja też dość długo zastanawiałam się nad tym jaką spacrowkę wybrać ale ostatecznie postawiliśmy na volta. Polecam bo jest leciutki, super wygodnie się prowadzi i ma niezłą amortyzację.


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - ninjaa - 18-03-2019 11:46

dzięki dziewczyny za odpowiedzi Smile fiona11 a volt jest jednym z modeli, które biore pod uwagę. Zastanawiam się jeszcze nad ezzo ale to juz taka typowa parasolka jednak. a ten volt faktycznie taki lekki ? bo mieszkamy na 3 pietrze w bloku bez windy wiec niska waga jest bardzo na plus.


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - fiona11 - 18-03-2019 11:53

ninjaa no to ja postawiłabym na volta. jest bardzo lekki ( aluminiowy stelaż) i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Myślę, ze bez większego wysiłku wniosłabyś go samodzielnie nawet na 3 piętro. no i kolorystyka jest ok, my wybraliśmy latte Smile


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - ninjaa - 10-04-2019 19:58

fiona11 dziękuje za polecenie. Kupiliśmy volta i jestem zahcywocna jego lekkością Smile nawet jak mam jakieś zakupy to wozek składam, wkładam pod pache i na góre bez problemu się dostaje Smile ufff super, że producenci myślą o takich rzeczach i tworzą takie leciutkie wozki Smile


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - fiona11 - 16-04-2019 16:29

ninjaa byłam pewna, że będziesz zadowolona Smile on jest naprawdę leciutki i to się sprawdz właśnie w takich codziennych sytuacjach jak u Ciebie Smile


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - elenka - 20-05-2019 20:07

a wiecie, że teraz pojawiła się młodsza siostra volta - volt pro ? I tu design i lekkość po prostu poawalają na łopatki Smile ja będe kupować właśnie ten model. Fajnie, że się wstrzymałam chwile i załapałam się na tą nowinkę Smile


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - fiona11 - 22-05-2019 12:00

oo widzisz to super Smile przeczytałam jeszcze na ich stronie, że dodali tu uchwyt na kubek i pas do przenoszenia. I podobno unowoczesnili też jakoś system składania. Elenka na pewno bedziesz zadowolona Smile


RE: co sądzicie o firmie Euro Cart ? - Tajemniczy_Don_Pedro - 22-05-2019 14:49

Nie korzystałem z usług tej firmy.