Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Olejek rycynowy ;p - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Olejek rycynowy ;p (/showthread.php?tid=320)

Strony: 1 2 3


Olejek rycynowy ;p - Malinka26128 - 25-06-2012 00:50

jak juz wspomniałam co z tym olejkiem ? używałyście juz go ? jakie efekty ? teraz o nim czytam i podobno bardzo dobrze działa na rzęsy i na brwi , ale kiedy dostanie do oka to strasznie piecze Sad moje rzęsy są łamliwe i wypadają Sad
doradzicie ? :*
z góry dziekuję :*


RE: Olejek rycynowy ;p - Henuttaunebu - 25-06-2012 00:55

JEJ ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA RZECZ JAKĄ KIEDYKOLWIEK UŻYWAŁAM.
Stosuje na rzęsy, odżywia je, stają się dłuższe i zdrowsze. Żadnych mascar, tuszów ani innych syfów, które tylko je osłabiają. Olejek rycynowy nanieść na rzęsy, zacisnąć zalotką i jak ktoś ma taki specjalny pędzelek to rozczesać. Jeśli ktoś ma rzadkie i jasne brwi to może go również używać. Kosztuje ok. 2-3 złotych, a jest niesamowicie wydajny.

(25-06-2012 00:50)Malinka26128 napisał(a):  ale kiedy dostanie do oka to strasznie piecze Sad

BULLSHIT : * nie piecze w ogóle.


RE: Olejek rycynowy ;p - sunny - 31-07-2012 18:50

Rzeczywiście bardzo dobry na brwi i rzęsy, niektórzy twierdzą nawet, że trochę je przyciemnia. Tylko nie nakładaj za dużo na noc bo jak wstaniesz rano to możesz mieć mały problem w postaci poczucia lepkości i ciężkości powiek Smile Ja tak miałam ale i tak polecam.

Tak na marginesie to kiedy poszłam po niego do apteki i nie pamiętałam dokładnie nazwy, więc powiedziałam "poproszę olejek rycynowy czy tam rycytynowy", a farmaceuta zapytał głośno czy chodzi o olejek na przeczyszczenie. Zrobiłam tylko wielkie oczy z zaskoczenie, a pan cicho dodał, że podobno działa też na włosy i rzęsy. Nie jestem tylko pewna, czy usłyszał to przystojniak stojący za mną... Confused


RE: Olejek rycynowy ;p - Henuttaunebu - 31-07-2012 21:51

(31-07-2012 18:50)sunny napisał(a):  Rzeczywiście bardzo dobry na brwi i rzęsy, niektórzy twierdzą nawet, że trochę je przyciemnia.

Bo przyciemnia ale tylko nieznacznie. Moja mama go używała do przyciemniania i szczerze mówiąc widać efekty! Big Grin


RE: Olejek rycynowy ;p - Dieler - 31-07-2012 22:21

Moja siostra używała jeszcze tego żeby jej się włosy nie przetłuszczały ,ale jestem tylko facetem , więc mogłem coś pomylić ;P


RE: Olejek rycynowy ;p - Henuttaunebu - 31-07-2012 23:59

(31-07-2012 22:21)Dieler napisał(a):  Moja siostra używała jeszcze tego żeby jej się włosy nie przetłuszczały ,ale jestem tylko facetem , więc mogłem coś pomylić ;P

Nie mylisz się, też do tego używałam Wink


RE: Olejek rycynowy ;p - magdaz1 - 12-10-2012 15:56

Nie lepiej jakiś porządny tusz zakupić? Tutaj masz fajną stronkę. Wybierz coś sobieSmile


RE: Olejek rycynowy ;p - anakra8 - 31-10-2012 17:14

Olejek rycynowy to na prawdę świetna sprawa ale ja używam go przede wszystkim w kosmetykach- jeden ze składników dobrych kosmetyków. Jestem zadowolona.


RE: Olejek rycynowy ;p - olapato - 09-11-2012 21:49

Dokładnie też używam do rzęs i jestem bardzo zadowolona


RE: Olejek rycynowy ;p - Majka - 22-03-2013 17:15

O dużo ma zastosowań, może warto się zaopatrzyć Big Grin