Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Urodziny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Urodziny (/showthread.php?tid=312)

Strony: 1 2


Urodziny - Słomka - 24-06-2012 18:12

Pomóżcie. Mój chłopak jest metalem i ogólnie specyficznym człowiekiem. A ja za cholerę nie wiem co mu kupić na urodziny.. Chciałabym coś bardziej wyszukanego niż płyta, czy koszulka...
Może jakieś pomysły ?Smile))


RE: Urodziny - Niesmialy - 25-06-2012 01:15

Czarnego kota ;p A tak serio: bilet na koncert, obroze, maszynke do strzyzenia xD albo... zrob mu pozadna niespodzianke erosomanska ;p


RE: Urodziny - Jacky - 25-06-2012 01:54

Z doświadczenia wiem że metale ani trochę nie są specyficzni :>

Kup mu szampon, to będzie świetna aluzja.


RE: Urodziny - Gemello - 25-06-2012 03:07

czarna biblia Big Grin


RE: Urodziny - Słomka - 25-06-2012 11:28

Jacky to masz małe doświadczenie ^^


RE: Urodziny - Hirax - 25-06-2012 21:58

Zgadzam sie ze Słomką - Jacky masz małe doświadczenie. Uważam sie za metala. Każda i każdy z nas lubi co innego. A co do prezentu jeśli lubi naszywki to możesz mu kupić ekran ulubionego zespołu ( taka duża naszywa noszona przeważnie na plecach jeansowej kamizelki, jak chcesz to wyślę Ci pw z kilkoma stronami gdzie takie coś mogłabyś znaleźć ), może być jeszcze pieszczocha, łańcuch tego typu rzeczy. Albo zgadaj sie z jego przyjaciółmi i zróbcie mu wspólny prezent w postaci zdjęć z tego co razem przeżyliście.


RE: Urodziny - Jacky - 25-06-2012 22:38

Mam małe doświadczenie? Ja obcuje z tym śmiesznym środowiskiem przez pół życia... BITCH PLEASE?

A ta duża naszywa nazywa się EKRAN. Sprzedawane w mi. w rockmetalshop'ie


RE: Urodziny - Gemello - 25-06-2012 22:43

Jacky ty jestes metalem ; O ? Sad


RE: Urodziny - Słomka - 25-06-2012 23:12

Ja jestem z chłopakiem od 3 miesięcy i a od 4 znam jego "Grupę" znajomych metali Big Grin I naprawdę każdy jest inny, każdy lubi coś innego.

Hirax
Wiem, co to ekran, ale on nie nosi jeansowych kurtek.. Pieszczochy ma 3, a łańcuch też ma z*******y ^^
Ale dzięki za pomoc Smile

Proszę się wyrażać.

Zepsuta.



RE: Urodziny - Hirax - 26-06-2012 14:46

Jacky w rockmetalshopie są słabe ekrany i jest ich mało. Wiem bo sam szukałem tam właśnie.