Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Szamponetki .. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Szamponetki .. (/showthread.php?tid=311)

Strony: 1 2


Szamponetki .. - Misiok645 - 24-06-2012 17:51

Co sądzicie o szamponetkach ? Ja osobiście bardzo chciałabym się przefarbować w wakacje na jakiś intensywny kolor , ale niestety mama mi zabrania , ponieważ uważa , że mój naturalny kolor jest dużo ładniejszy .. A jak jest u was ? Może mi coś poradzicie jak przekonać mamę ? Smile)


RE: Szamponetki .. - Henuttaunebu - 24-06-2012 18:20

Szamponetki są strasznie nietrwałe, jeśli zrobiłabyś sobie na wakacje po 4-5 myciach kolor Ci zejdzie. Szamponetka może Ci co jedynie trochę zmienić odcień włosów potem, ale nieznacznie.
A jaki masz kolor włosów naturalny, a jaki byś chciała sobie zrobić?


RE: Szamponetki .. - Misiok645 - 24-06-2012 21:09

No ja mam ciemny brąz a chciałabym niebieskie


RE: Szamponetki .. - Henuttaunebu - 24-06-2012 21:25

Wohooo kochana, to pierw rozjaśnij włosy bo inaczej nie wyjdzie to zbyt efektownie.


RE: Szamponetki .. - Zepsuta. - 24-06-2012 21:27

Szamponetką niestety niebieski Ci nie wyjdzie na ciemnych włosach Smile.


RE: Szamponetki .. - nevermind - 24-06-2012 21:54

Ja miałam kiedys czerwone włosy farbowane szamponetką.. Szczerze odradzam Ci tego. Kolor trzymał się jeden dzień, a potem włosy robiły się rózowe. Pod koniec miałam rude i tak trzymały się pół roku...


RE: Szamponetki .. - kamil207 - 25-06-2012 21:45

Szamponetka to dobre rozwiązanie na próbę koloru, aby sprawdzić czy będzie nam w takim dobrze ale na malowanie takie na dłużej to ehh nie, nie dobre xD


RE: Szamponetki .. - anakra8 - 31-10-2012 17:20

szamponetki to na prawdę nietrafiony wybór. ja stosuję tylko farby i to sprawdzone wcześniej przez znajome i przeze mnie samą.


RE: Szamponetki .. - olapato - 09-11-2012 21:48

Eee tam ja używam dosyć często pallette i nie narzekamTongue


RE: Szamponetki .. - Leokadia - 14-02-2013 11:54

Jeśli jednak mama Ci nie pozwala zafarbować włosów szamponetka będzie odpowiednia - Ty coś zmienisz w swoim wyglądzie, jednak szybko wrócisz do swojego poprzedniego koloru, więc mama nie będzie zła. Wytłumacz jej że to się szybko spłukuje i że po kilku tyg. nie będzie śladu po farbie.