Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wynajem maszyny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wynajem maszyny (/showthread.php?tid=31033)Wynajem maszyny - kopszy - 15-02-2019 13:42

Hej, mój ojciec kazał mi się zorientować w kwestii wynajmu ładowarki, czyli czegoś takiego - https://ciechocinek.biz/pl/696_materialy_partnera/1669_adowarka_teleskopowa_obrotowa_najwa_niejsze_informacje.html. Znalazłem kilka miejsc gdzie można wynająć taką maszynę, jednak chciałbym mieć większy wybór. To dość kosztowne więc szukam jak najatrakcyjniejszej oferty. Może akurat ktoś tutaj jest mi w stanie pomóc w tej kwestii?


RE: Wynajem maszyny - Eagle - 24-04-2019 10:24

Skoro tu jest dla Ciebie za drogo, to postaw może na ofertę http://www.tor-bud.pl/ladowarki.html. Mają nie tylko ładowarki, ale i mnóstwo innego sprzętu.


RE: Wynajem maszyny - dziewczynaszamana - 24-04-2019 12:05

Ile taki wynajem kosztuje?


RE: Wynajem maszyny - Pola - 04-06-2019 12:37

Jeśli kogoś interesowałby wynajem maszyny budowlanych drogowych, to mogę polecić firmę http://bellator-mb.pl/. Wypożycza ona wysokiej jakości sprzęt budowlany drogowy, jak np. podajnik mas bitumicznych, frezarki drogowe czy walce. Takie wynajmowanie świetnie się sprawdza, jeśli maszyny nie są w firmie wykorzystywane cały czas, a tylko potrzebne czy jakichś określonych zleceniach. Wychodzi taki wynajem korzystniej niż zakup, który wiadomo, że powinien się zwrócić, a ciężko o to gdy maszyny mają przestoje.


RE: Wynajem maszyny - Strelka - 20-07-2019 09:41

Bardzo dużo oddziałów na terenie całej Polski, ale i także poza granicami naszego kraju, ma firma Gizo https://gizo.pl/ Zobacz sobie ich ofertę, na pewno znajdziesz tu odpowiednie maszyny budowlane na wynajem. Ja tu znalazłam interesujące mnie wózki widłowe, zastanawiałam się nawet czy nie kupić kilku do firmy, jednak wynajem okazał się lepszą opcją. Proponują tu także podnośniki, minikoparki, ładowarki i wiele innych maszyn budowlanych. Również znajdziecie tu części i usługi serwisowe.


RE: Wynajem maszyny - Melka - 28-07-2019 00:37

Ja kiedy potrzebuję specjalistycznych maszyn budowlanych to je wynajmuję tutaj http://avio-star.pl/ Na pewno nie ma sensu kupować maszyn które kosztuję setki tysięcy kiedy masz tam wszystko czego potrzeba do poprowadzenia budowy i to w atrakcyjnych cenach. Mają nie tylko maszyny ale każdy sprzęt budowlany potrzebny do prac.