Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co kupić dziewczynie na urodziny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Co kupić dziewczynie na urodziny (/showthread.php?tid=309)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - kosa - 02-07-2012 16:28

sprobuj ja gdzies zabrac, czasami lepsza od prezentu jest jakas niespodzianka, co prawda kwota 120 zlotych to nie jest jakas bardzo duza kwota ale mysle ze powinno wystarczyc na jakas niespodzianke.

Najlepiej byloby ja zabrac tam gdzie nie bywa na codzien a co mogloby sie jej spodobac Smile restauracja - troche nuda ale zawsze troche romantyczne, ale moze jakies kregle, paintbal itp itd.. Smile a do tego jakis bukiet kwiatow i moze by przeszlo Smile


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Demolition Man - 02-07-2012 17:47

Cytat:sprobuj ja gdzies zabrac, czasami lepsza od prezentu jest jakas niespodzianka, co prawda kwota 120 zlotych to nie jest jakas bardzo duza kwota ale mysle ze powinno wystarczyc na jakas niespodzianke.

Najlepiej byloby ja zabrac tam gdzie nie bywa na codzien a co mogloby sie jej spodobac restauracja - troche nuda ale zawsze troche romantyczne, ale moze jakies kregle, paintbal itp itd.. a do tego jakis bukiet kwiatow i moze by przeszlo

prezent o którym nie wie to też niespodzianka, ale jak już wcześniej wspomniałem, ona robi urodzinowe ognisko u siebie więc nigdzie jej nie zabiore a poza tym jedziemy tydzień przed jej urodzinami zwiedzić Kraków i takie tam.


Dobra myślę że najlepsze będzie to zdjęcie i wino jakieś lepsze i jakiś kwiatek.


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - kosa - 02-07-2012 18:51

ano tego juz nie doczytalem ...
no zdjecie wino i kwiatek mysle ze spoko, romantyczny dryg Smile


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Demolition Man - 03-07-2012 13:50

Jednak zmieniłem zdanie, zajarała mnie różna 3d w krysztale z wygrawerowaną własną dedykacją Big Grin


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Jacky - 21-08-2012 01:23

Zamykam temat, przyklejam na przyszłość Wink