Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co kupić dziewczynie na urodziny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Co kupić dziewczynie na urodziny (/showthread.php?tid=309)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Demolition Man - 25-06-2012 08:25

No lubi zwierzęta, ale już zwierzaków ma sporo więc też odpada.


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - kamil940019 - 28-06-2012 14:11

A czego słucha?Smile Może koszulkę ulubionego zespołu?Smile


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - dzelaa - 28-06-2012 15:25

Ja jestem za zwierzakiem jakimś.. ost dostałam królika Jaśminke Smile jest po prostu świetna Smile


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Henuttaunebu - 28-06-2012 15:31

(28-06-2012 15:25)dzelaa napisał(a):  Ja jestem za zwierzakiem jakimś.. ost dostałam królika Jaśminke Smile jest po prostu świetna Smile

Demo już mówił, że zwierzę odpada.
(28-06-2012 14:11)kamil940019 napisał(a):  A czego słucha?Smile Może koszulkę ulubionego zespołu?Smile

Tak, jestem zdecydowanie za! Koszulka z nadrukiem ulubionego wykonawcy/zespołu to świetny pomysł. Sama bym się z takiego czegoś ucieszyła Big Grin


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Iron_Girl - 28-06-2012 21:39

Ja również jestem za koszulkę, ew. jakaś płyta, jeśli stać to może bilet na koncert. A jak nie to to hmm.. może gra w gry komputerowe? Książka? >..<


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - kamil940019 - 28-06-2012 22:31

Stary kup jej koszulke Wink Będzie zadowolona uwierz;D Peace Wink


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Jacky - 28-06-2012 23:55

A co jeśli nie słucha wykonawców 'koszulkowych' jezu - nie wszyscy to rockerzy i metale. Mówię Ci stary, wizyta w spa, albo u jakiejś kosmetyczki, jakiś masaż kamieniami czy coś Big Grin

Po powrocie z tego czegoś powie "kochanie jestem taka zrelaksowana, chodźmy się kochać" i prezent dla niej będzie prezentem dla Ciebie Big Grin


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Henuttaunebu - 29-06-2012 01:25

(28-06-2012 23:55)Jacky napisał(a):  A co jeśli nie słucha wykonawców 'koszulkowych' jezu - nie wszyscy to rockerzy i metale.

Lol? To trzeba być metalem, żeby mieć koszulkę z ulubionym wykonawcą?
Nawet jeśli jest to Justin Bieber, Lady Gaga etc. nie ma to najmniejszego znaczenia. A zawsze fajnie jest mieć taki gadżet.


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Gemello - 30-06-2012 00:57

Autograf na takiej koszulce Big Grin owszem, sama koszulka ? badziew ;D


RE: Co kupić dziewczynie na urodziny - Demolition Man - 30-06-2012 15:18

Cytat:Autograf na takiej koszulce owszem, sama koszulka ? badziew ;D

Zgadzam się, no ale jeśli chodzi o moją dziewczyne nie ma ona ulubionego zespołu aktualnie i słucha wszystkiego więc taka koszulka to raczej średni pomysł.
Kiedyś dostałem jej zdjęcie oprawione i powiedziała że teraz ja jej muszę takie dać, i sobie właśnie teraz to przypomniałem i myśle nad jakimś zdjęciem portretowym dobry pomysł?