Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wózek dla dziecka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wózek dla dziecka (/showthread.php?tid=30778)

Strony: 1 2


Wózek dla dziecka - anetalorr - 13-02-2019 23:41

Moja znajoma szuka spacerówki dla swojej córeczki spodobała jej się oferta która znalazła na lonexcompany.com i ostatnio zapytała się czy jest to dobry producent wózków dziecięcych. Odpowiedziałem jej że jak najbardziej Czy waszym zdaniem miałem rację?


RE: Wózek dla dziecka - olsiaa - 04-03-2019 15:12

Solidny wózek to podstawa, dlatego warto spokojnie przemyśleć kilka interesujących modeli. Ja poważnie zastanawiam się nad ich modelami https://www.viki.net.pl/wozki-dzieciece bo mają naprawdę szeroki wybór.


RE: Wózek dla dziecka - fiona11 - 06-03-2019 20:16

Ja polecam Ezzo marki euro-cart . Jest to spacerówka typu parasolka z regulowanym oparciem, stalowym stelażem oraz amortyzacją wszystkich kół. Przyjemnie i wygodnie się ją prowadzi, jest stabilna , zwrotna oraz solidna.


RE: Wózek dla dziecka - elenka - 25-03-2019 20:38

A ja powiem że wózek Quantumalu (easygo), jest to niezwykle lekka nowoczesna spacerówka z lekką aluminiową ramą. Wózek posiada przestronne, wygodne siedzisko z regulowanym oparciem oraz okienko i wentylator w budce. Mama ma do dyspozycji pojemny koszyk oraz kieszeń w tylnej części budki.


RE: Wózek dla dziecka - sammas - 11-06-2019 10:39

Ja go akurat nie kojarzę ale mogę polecić x-landera x-go, to tez jest świetna spacerówka z dużym siedziskiem, która rozkłada się prawie do leżenia, też ma panel LED i moskitierę. Możesz ją teraz zamówić online i wypróbować za darmo, jak Ci nie będzie odpowiadała najwyżej odeślesz


RE: Wózek dla dziecka - dziewczynaszamana - 11-06-2019 11:03

Najlepiej kupować wózki wielofunkcyjne.


RE: Wózek dla dziecka - zu0816 - 08-10-2020 08:00

Dokładnie. My mamy wózek 3in1 Riko Side i jestem nim zachwycona. Wózek jest lekki, ma dużą gondolę i spacerówkę. Dzięki adapterom bez problemu można wymienić gondolę na fotelik.


RE: Wózek dla dziecka - ninjaa - 19-10-2020 11:28

Ja szukałam czegoś co sprawdzi się w terenie ( na żwirówce, trawie, w lesie) i sprzedawca w sklepie doradził mi AXO z Cavoe. jest naprawdę ok, dobrze wyważony, zwrotny a przy tym stabilny. cena super, pod kątem wyglądu też mocna 5+.


RE: Wózek dla dziecka - bluem - 21-10-2020 15:21

Ja mam tego x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , bardzo ładnie i szczegółowo go tu opisała blogerka która też jest nim zachwycona. Wózek zwraca na siebie uwagę, ma diody led w podnóżku dzięki którym nawet po zmroku widać go z daleka


RE: Wózek dla dziecka - alicja930 - 20-01-2021 19:03

Wybierając wózek najlepiej zdecydować się na taki solidny i bezpieczny dla dziecka. Warto poszukać czegoś lekkiego, co można używać od pierwszych dni do nawet 3 lat. Ja właśnie dlatego wybrałam Riko Nesa i polecam i Tobie. Jestem pewna, że będziecie z niego zadowoleni.