Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Fryzury - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Fryzury (/showthread.php?tid=306)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Fryzury - zazdrosnica - 25-01-2013 16:26

ja też przeważnie mam rozpuszczone, spinam jak np coś w kuchni robię albo jak tańczę


RE: Fryzury - mmajew - 29-01-2013 11:18

Ja tak samo. Wolę chodzić w rozpuszczonych włosach. Czuję się wtedy swobodnie. Włosy spinam tylko jak sprzątam, gotuję lub uprawiam jakiś sport.


RE: Fryzury - Zapominajka - 31-01-2013 15:15

Ja raz mam rozpuszczone, raz spięte - zalezy od tego co robię i co mam ubrane.


RE: Fryzury - kalka - 01-02-2013 16:49

Ostatnio najczęściej mam rozpuszczone włosy. Noszenie czapek nie sprzyja raczej żadnym upięciom i kucykom.


RE: Fryzury - marti lys - 11-02-2013 21:15

Marzy mi się taka fryzura!
Próbowałam milion razy, ale nie udaje mi się! Jakieś rady?


RE: Fryzury - kukamber - 12-02-2013 13:57

Jedna.

Zrób tak jak jest to pokazane na tej stronie. Masz tam wszystko wyjaśnione.


RE: Fryzury - Anakonda - 19-02-2013 09:54

Mam bardzo problemowe włosy - gęste, grube, puszące się, ze skłonnością do kręcenia się, ale bez fajnych loczków... Chyba najgorsze włosy, jakie można mieć Tongue Mam takie napady, że albo chodzę 2 tygodnie z włosami związanymi w ciasny koczek, albo przez kolejne 3 tygodnie biegam z rozpuszczonymi Big Grin


RE: Fryzury - Martysia - 25-02-2013 17:05

Dla mnie ważne jest żeby nie mieć włosów na oczach, ani na twarzy - jeśli już mam grzywkę, to na tyle krótką, żeby jej nie czuć i nie widzieć Smile
a reszta to już różnie ...


RE: Fryzury - OlusiaAnty - 04-09-2013 21:38

A ja mam włosy, które źle tolerują farbowanie. Szukała jakiegoś fajnego patentu i znalazłam świetny, ekspresowy sposób na kolorowe włosy tylko niestety nie jest to chyba dostępne w Polsce. Może któraś z Was wie gdzie jeszcze to kupić
Pozdrawiam,
OlusiaAnty Big Grin

Ja mam długie włosy, fajnie się wreszcie układają, kiedyś miałam z tym problem. Zmieniłam szampon i odżywkę i wreszcie jest O.K.
Nie mogę sobie tylko poradzić z faktem, że włosy mi za szybko rosną i rujnuje mi to kieszeń, bo za dużo zostawiam u fryzjerki Sad


RE: Fryzury - linluta - 09-09-2013 11:00

(25-02-2013 17:05)Martysia napisał(a):  Dla mnie ważne jest żeby nie mieć włosów na oczach, ani na twarzy - jeśli już mam grzywkę, to na tyle krótką, żeby jej nie czuć i nie widzieć Smile
a reszta to już różnie ...


Dziewczyny z grzywkami są piękne Tongue