Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
słuchawki do komputera - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: słuchawki do komputera (/showthread.php?tid=30501)



słuchawki do komputera - Maziaja - 04-02-2019 17:16

Jakie słuchawki do komputera uzywacie? Muszę kupić bo dziewczyna mi jojczy jak wieczorem gram i słucha tegoSmile Nigdy nie używałem bo nie musiałem teraz słuchawki do komputera niezbędna rzeczSmile


RE: słuchawki do komputera - Bonaven - 19-03-2019 13:06

Wszystko zalezy od tego ile mozesz przeznaczyć na zakup.


RE: słuchawki do komputera - Maria Pe - 20-03-2019 12:49

Jeśli jesteś zapalonym graczem to dziwne, że nie kojarzysz tego miejsca: https://aerocool.com.pl/ , gdzie mają wszystko praktycznie dla takich fanów gier, jak ty.
Przejrzyj ich ofertę, bo może namierzysz coś jeszcze, co Ci się przyda - sprzęt, słuchawki, meble dla graczy. Mają niemal wszystko.
Jedyna przeszkoda to to, że jak za dużo zamówisz to dziewczyna znowu będzie "jojczyć"!


RE: słuchawki do komputera - sylka - 03-12-2021 20:52

Jak coś, to ze swojej strony mogę wam polecić dobre słuchawki dokanałowe do 100 zł Mnie się bardzo fajnie sprawdzają. Znacznie lepiej niż te przewodowe.


RE: słuchawki do komputera - krateczka - 20-01-2022 22:41

Conqueror z Audictusa słuchawki świetnie wygłuszają polecam sama mam rewelacyjne


RE: słuchawki do komputera - magda676 - 27-01-2022 00:01

Pamiętaj, że zbyt głośne słuchanie muzyki na słuchawkach może trwale uszkodzić Twój słuch. Uważam, że badaniom słuchu należy się poddawać regularnie, bo w obecnych czasach ryzyko uszkodzenia go jest wyjątkowo wysokie. Na stronie: https://aparaty-sluchowe.info/badania-sluchu-bytom/ jest oferta, z której polecam Ci skorzystać. Badanie jest bezpłatne ale wykonywane bardzo dokładnie i z zachowaniem reżimu sanitarnego wynikającego z pandemii. Dużym plusem jest też to, że dzięki dofinansowaniu NFZ ewentualny koszt kupienia dobrego aparatu słuchowego jest tutaj wyjątkowo niski.


RE: słuchawki do komputera - Magdula88 - 15-02-2022 15:51

Jak wygoda to oczywiście słuchawki bezprzewodowe sprawdzą się najlepiej co nie. Im mniej plątających się kabli tym lepiej, ja to chce wszystkie sprzęty wymienić na bezprzewodowe. A słuchawki to muszą być lepsze, jakość dźwięku jest bardzo ważna.


RE: słuchawki do komputera - patisia78 - 23-02-2022 01:45

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć porządne słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem i kolega podpowiedział mi, że tego typu asortyment mogę znaleźć dobrej cenie na stronie sklepu sklep.platinet.pl. Kupowaliście tam coś kiedykolwiek? Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna


RE: słuchawki do komputera - IlonaMM - 04-04-2023 16:09

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wysokiej jakości słuchawek gamingowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę firmy Manta możesz znaleźć u nich różne opcje m.in model słuchawek MTWS007 które posiadają 2 tryby pracy: Gra lub Muzyka oraz ich czas pracy do 13,5 godz., 3 ładowania ze stacji dokującej. Warto na pewno sprawdzić i nie przepłacać za samą markę.