Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dobry dentysta - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dobry dentysta (/showthread.php?tid=30374)

Strony: 1 2 3 4


Dobry dentysta - pawelpruski - 18-01-2019 15:32

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart Wink Ktoś, coś?


RE: Dobry dentysta - danutazajda - 21-01-2019 10:52

Jest bardzo fajna klinika Stomatologii Estetycznej w galerii na Ugorach, tej gdzie Piekuś. Wcześniej tam nie chodziłam bo wyglądali mi tak dość luksusowo i podejrzewałam że też ceny mają zawrotne ale okazało się, że cennik nie różni się niczym od tego co sobie życzą w innych gabinetach. Na stronie kse.dental mają uczciwie podane co i ile kosztuje, czego też często inne gabinety nie udostępniają...


RE: Dobry dentysta - jarek443 - 21-01-2019 12:12

Znalezienie dobrego dentysty dla mnie zawsze jest bardzo dużym problemem.Sam ostatnio znalazłem dentystę,ale jeszcze nie wiem jaki on jest.


RE: Dobry dentysta - Leksen - 23-01-2019 11:07

Sam dentysta to nie wszystko, trzeba jeszcze dbać później o taki śnieżnobiały uśmiech, przydatne okażą się np paski wybielające czy pasty do zębów 3d white , zerknij tutaj: https://paski-crest.pl/ mają właśnie takie zestawy w bardzo dobrych cenach, jak dla mnie warto Wink


RE: Dobry dentysta - Manianna - 23-01-2019 12:23

Dbanie o zęby to podstawa. Niestety z reguły jest tak, że czeka się do ostatniego momentu z pójściem na wizytę a potem czeka nas już tylko chirurg stomatolog. W Krakowie bardzo dobre usługi związane z chirurgią stomatologiczną oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu pracują bardzo doświadczeni chirurdzy, którzy przeprowadzają wszystkie zabiegi profesjonalnie i przede wszystkim bezboleśnie.


RE: Dobry dentysta - completo - 24-01-2019 03:39

Dobry dentysta jest na wagę złota. Niestety ciężko znaleźć takiego zwłaszcza na fundusz.


RE: Dobry dentysta - tadar - 24-01-2019 13:29

a zna ktoś może dobrego dentystę z Łodzi?


RE: Dobry dentysta - monikabert90 - 25-03-2021 18:31

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałby dobry i sprawdzony dentysta warszawa śródmieście, to polecam wybrać się do Gabinetu Stomatologicznego Artodonto na ul. Stawki. Gabinet ten zajmuje się nie tylko stomatologią zachowawczą, ale również estetyczną, wykonywane są tam również implanty, protezy zębowe itp. Można się również zdecydować na leczenie ortodontyczne, jeśli istnieje taka potrzeba. Kadra jest odpowiednio wykwalifikowana, zawsze można tam też liczyć na miłą atmosferę Wink


RE: Dobry dentysta - stomed01 - 28-03-2021 21:00

Jeśli któremuś z Was potrzebny jest dentysta Gliwice, to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę Vita-Dent. Moim zdaniem są to świetni specjaliści, ja swoje uzębienie powierzam im już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Poza tym, mają bardzo szeroką ofertę i odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Do takiego gabinetu przychodzi się z przyjemnością.


RE: Dobry dentysta - ewelina546 - 21-04-2021 02:08

Istnieje sporo, naprawdę dobrych gabinetów dentystycznych. W Częstochowie świetnymi opiniami cieszy się https://stomatologiaprzyszlosci.pl/ :-). Czy kiedykolwiek mieliście okazję skorzystać z jego usług? Jeśli nie, proponuję to zrobić - mają świetne ceny i oferują wysoką jakośc usług.